30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Abercrombie & Fitch Pánské vůně

Abercrombie & Fitch je přední americký prodejce módy a vůní pro muže, který se zaměřuje na velmi specifickou, trendovou, moderní, mladou část populace, a to ve věku 18-22 let. Společnost byla původně založena v roce 1892 v New Yorku a od té doby se stala proslulou po celém světě s celkovým počtem 1055 obchodů po celém světě, z nichž většina je v USA a s nedávnou expanzí do Asie, s obchody v Singapuru, Tokiu a Hong Kongu.

Abercrombie & Fitch má 3 koncepční značky, které zahrnují několik oblastí módy a vůně, které jsou označovány jako dceřiné společnosti mezi pánským oblečením, ale ve skutečnosti fungují pod stejnou společností: společnost Hollister Co. je největší značkou a je založena na "jižním kalifornském" obrazu a zaměřuje se na dívky ve věku 14 až 18 let, ceny jsou nižší, než ceny mateřské značky a Hollister Co. má 578 obchodů po celém světě. Společnost Abercrombie Kids byla představena v roce 1998 s cílem přilákat mladé publikum - v současné době má po celém světě 160 obchodů a zaměřuje se na zákazníky ve věku 7 až 14 let. Třetí dceřinou společností je Gilly Hicks, známý jako "Drzý bratranec" Abercrombie & Fitch, jehož téma původně bylo inspirováno výrazem "Down Under" a v současné době má 28 obchodů po celém světě, které nabízejí oblečení a spodní prádlo ženám od 18 let.

Podpisová vůně Abercrombie & Fitch “Fierce” byla poprvé uvedena v roce 2002 a je přední pánskou vůní. Stejně jako v mnoha dalších oblastech se ani to neobešlo bez drobného skandálu - v roce 2009 společnost Abercrombie & Fitch podala žalobu proti Beyonce Knowlesové, když vypustila svou vůni "Sasha Fierce" a tvrdila, že porušuje ochrannou známku jejich vody po holení " Fierce”. Mezi další oblíbené vůně patří 41 Cologne (2007), Colden (2009), Abercrombie HOT (2013) a variace na původní kolínskou Woods z roku 1990.

Abercrombie & Fitch se nikdy nevyhýbala medializaci, často vyvolávala negativitu, a to platí i pro její marketingové a brandingové kampaně. Na rozdíl od většiny ostatních pánských módních značek společnost Abercrombie & Fitch využívá pouze modely, kteří pro ně pracují a mají dlouhý výběrový proces. Mezi úspěšné modely z minulosti patří Channing Tatum (americký herec), Jeremy Bloom (11krát zlatý medailista ve freestyle lyžování pro muže), Brandon Jones (americký herec) a Tom Welling (americký herec).
Zobrazit více