Acqua di Parma Pánské vůně

Acqua di Parma je italská společnost, která prodává luxusní zboží, zejména parfémy a vonné svíčky. Jsou známí svými pestrobarevnými kulatými krabicemi a svými úžasnými kolínskými. Společnost začala jako malá továrna na výrobu parfémů v Parmě v Itálii a vždy se specializovala na světelné a vzdušné kompozice tohoto regionu, zcela odlišné od těžších vůní jiných evropských parfumerátorů. Jejich hlavní vůně, Colonia, byla vytvořena v roce 1916 a čerstvá a citronová kolínská voda, vytvořená z přírodních surovin z regionu, proslavila společnost po celé Evropě.

Ve třicátých letech začala společnost Acqua di Parma používat své ikonické láhve a krabičky, díky nimž je jejich vůně okamžitě rozpoznatelná. Hollywoodské hvězdy, které se zajímaly o italskou módu a luxusní zboží, začaly používat vůni Colonia a společnost pokračovala v růstu. Časem začala společnost Acqua di Parma nabízet více produktů než jen původní Eau de Colognes, včetně vonných svíček, kožených výrobků a vůní pro ženy.

Společnost je nyní součástí luxusního impéria LVMH a je větší než kdy jindy, s několika butiky, a dokonce i lázeňským střediskem v Benátkách. Navzdory rostoucí velikosti společnost stále věnuje maximální péči tvorbě všech svých produktů, přičemž používá pouze ty nejlepší přírodní ingredience. Dokonce i ikonické lahve a krabičky jsou stále vyráběny ručně, aby byla zajištěna optimální kvalita.

Mezi jejich nejznámější vůně patří první kolonie Colonia (1916), fantastická kolínská voda a předchůdce mnoha moderních vůní pro muže. I ta byla vydána v moderních variacích, jako je aromatická Colonia Club (2015), která přináší mátu a levanduli původní kolínské Colonia. Koncem devadesátých let debutovali novou sérii unisex vůní, Blu Mediterraneo, inspirovanou středomořskou atmosférou a jejími vůněmi, chutěmi a kulturou. Mezi novější položky v této sérii patří vůně jako vynikající Mirto di Panarea (2008) s čerstvým rozmarýnem a kalabrijským citronem. Série Collezione Barbiere se zaměřuje na péči o muže a obsahuje holicí krém a balzám po holení ve stejné kvalitě jako jejich známé parfémy.

Zobraz vše

Acqua di Parma časové osy

Acqua di Parma
Kolekce
JIŽ OD
742
Acqua di Parma Colonia
JIŽ OD
2.978
Acqua di Parma Colonia Ambra
JIŽ OD
1.809
Acqua di Parma Colonia Assoluta
JIŽ OD
597
Acqua di Parma Colonia Club
JIŽ OD
571
Acqua di Parma Colonia Essenza
JIŽ OD
1.354
Acqua di Parma Colonia Intensa
JIŽ OD
3.118
Acqua di Parma Colonia Mirra
JIŽ OD
597
Acqua di Parma Colonia Pura
JIŽ OD
2.976
Acqua di Parma Colonia Quercia
JIŽ OD
2.179
Acqua di Parma Colonia Sandalo Concentrée
JIŽ OD
3.118
Acqua di Parma Leather