30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků
Sledované Doručení s Direct Link

Acqua di Parma Pánské vůně

Acqua di Parma je italská společnost, která prodává luxusní zboží, zejména parfémy a vonné svíčky. Jsou známí svými pestrobarevnými kulatými krabicemi a svými úžasnými kolínskými. Společnost začala jako malá továrna na výrobu parfémů v Parmě v Itálii a vždy se specializovala na světelné a vzdušné kompozice tohoto regionu, zcela odlišné od těžších vůní jiných evropských parfumerátorů. Jejich hlavní vůně, Colonia, byla vytvořena v roce 1916 a čerstvá a citronová kolínská voda, vytvořená z přírodních surovin z regionu, proslavila společnost po celé Evropě.

Ve třicátých letech začala společnost Acqua di Parma používat své ikonické láhve a krabičky, díky nimž je jejich vůně okamžitě rozpoznatelná. Hollywoodské hvězdy, které se zajímaly o italskou módu a luxusní zboží, začaly používat vůni Colonia a společnost pokračovala v růstu. Časem začala společnost Acqua di Parma nabízet více produktů než jen původní Eau de Colognes, včetně vonných svíček, kožených výrobků a vůní pro ženy.

Společnost je nyní součástí luxusního impéria LVMH a je větší než kdy jindy, s několika butiky, a dokonce i lázeňským střediskem v Benátkách. Navzdory rostoucí velikosti společnost stále věnuje maximální péči tvorbě všech svých produktů, přičemž používá pouze ty nejlepší přírodní ingredience. Dokonce i ikonické lahve a krabičky jsou stále vyráběny ručně, aby byla zajištěna optimální kvalita.

Mezi jejich nejznámější vůně patří první kolonie Colonia (1916), fantastická kolínská voda a předchůdce mnoha moderních vůní pro muže. I ta byla vydána v moderních variacích, jako je aromatická Colonia Club (2015), která přináší mátu a levanduli původní kolínské Colonia. Koncem devadesátých let debutovali novou sérii unisex vůní, Blu Mediterraneo, inspirovanou středomořskou atmosférou a jejími vůněmi, chutěmi a kulturou. Mezi novější položky v této sérii patří vůně jako vynikající Mirto di Panarea (2008) s čerstvým rozmarýnem a kalabrijským citronem. Série Collezione Barbiere se zaměřuje na péči o muže a obsahuje holicí krém a balzám po holení ve stejné kvalitě jako jejich známé parfémy.
Zobrazit více
Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje
Upozornění
na prodej
Tipy pro
krásu
Slevové
kódy