Adidas Pánské vůně

Adidas změnil majitele několikrát od svého založení bratry Adolfem a Rudi Dasslerovými v roce 1949, ale společnost nikdy nezapomněla na svou skutečnou vášeň, poskytovat ta nejlepší řešení pro všechny naše sportovní aktivity. Díky širokému spektru zapojení v celosvětovém sportovním průmyslu si určitě dokážete najít produkt navržený pro vaše potřeby. Adidas je známý pro výrobu kvalitních sportovních potřeb, deodorantů, tělových gelů a pánských vod po holení. Ať už běžíte maraton, nebo si užíváte jakýkoli klidný sport a rekreaci, Adidas má všechno.

Jejich rozsáhlé spektrum výrobků zahrnuje tašky, boty, sportovní vybavení a řadu chladivých a osvěžujících tělových gelů, deodorantů a vod po holení. Jejich sbírka pánských vůní obsahuje některé skutečně velkolepé vůně, které nosí muži po celém světě, jako jsou aromatická dřevitá Active Bodies (1990), zelené citrusové tóny Dynamic Pulse (1997), pikantní Ice Dive (2001) (2006), vodní svěžest Fresh Impact (2009), zelené tóny Intense Touch (2011), balsamické akordy Extreme Power (2012) a mnoho dalších.

Ať už hledáte perfektní pánskou vodu po holení, sprchový gel nebo skvělý deodorant, náš výběr produktů Adidas bude jistě v souladu s vaším přáním. Jejich všestranné zkušenosti a odborné znalosti také znamenají, že bez ohledu na to, který produkt Adidas si koupíte, budete vědět, že produkt byl speciálně vyvinut pro konkrétní účel.

Zobraz vše

Adidas časové osy

Adidas
Kolekce
JIŽ OD
178
Adidas Deep Energy
JIŽ OD
198
Adidas Dynamic Pulse
JIŽ OD
189
Adidas Extreme Power
JIŽ OD
174
Adidas Get Ready! for Him
JIŽ OD
126
Adidas Ice Dive
JIŽ OD
126
Adidas Pure Game
JIŽ OD
198
Adidas Team Five
JIŽ OD
126
Adidas Team Force
JIŽ OD
159
Adidas Victory League