Antonio Banderas Pánské vůně

Antonio Banderas je španělský herec, režisér a producent. Je jedním z nejslavnějších španělských a vyprodukoval řadu pánských vůní. V roce 2011 získal ocenění Nejlepší herec. Hrál ve filmu The Mambo Kings 1992, který byl jeho prvním anglickým filmem a Spy Kids (2001), The Skin I Live In (2011) nebo Autómata, to abychom jmenovali několik. Jako dabér je hlasem naší oblíbené tango tančící kočky v Puss in Boots / Shrek, stejně jako rytíř v animovaném filmu Zorro.

Banderasova první první vůně, Diavolo, byla představena v roce 1997. On sám se objevil jako ďábel v reklamě na vůni. Antonio Banderas již představil více než 50 aftershaves a parfémů. Stále je lamačem srdcí, který dostane dívku ve všech svých reklamách - vezměte si například vůni King of Seduction z roku 2014. Vjede na večírek na motocyklu, zachytí pohled ténejkrásnější dívky (Estella Crowová) a skočí s ní z útesu. Pak odplouvají ve člunu pryč.

José Antonio Domínguez Bandera nebo Antonio Banderas je veterán v parfémovém průmyslu s velkým množstvím pánských vod po holení, jako je jeho Blue Seduction z roku 2007. Mořská ozonová vůně, slaná voda a čerstvá šťavnatá melounová vůně s náznakem máty a zelené jablko, ideální pro kancelář i večer.

Další z Banderasových počinů, které stojí za zmínku, je jeho kolekce Secret. Secret z roku 2010 je orientální kořeněná kompozice, vyzývavá, svůdná, tajemná a smyslná vůně, která je jednou z nejlepších vůní Antonio Banderas pro muže. Golden Secret z roku 2011 se drží těsně za ní; Všechny Banderasovy parfémůy byly vyrobeny ve spolupráci s Puigim, který je jedním z největších a nejstarších španělských parfumérů. Golden Secret je krásná směsice cedrových tónů, jantaru, muškátového oříšku, rajčete, jablečného likéru, kůže a černého pepře.

Zobraz vše

Antonio Banderas časové osy

Antonio Banderas
Kolekce
JIŽ OD
301
Antonio Banderas Blue Seduction
JIŽ OD
325
Antonio Banderas Diavolo For Men
JIŽ OD
437
JIŽ OD
339
Antonio Banderas King Of Seduction
JIŽ OD
416
Antonio Banderas King of Seduction Absolute
JIŽ OD
325
Antonio Banderas Mediterraneo
JIŽ OD
229
Antonio Banderas Power of Seduction
JIŽ OD
416
JIŽ OD
272
Antonio Banderas Seduction In Black
JIŽ OD
325
Antonio Banderas Spirit
JIŽ OD
418
Antonio Banderas The Golden Secret
JIŽ OD
361
Antonio Banderas The Secret
JIŽ OD
339
Antonio Banderas The Secret Temptation
JIŽ OD
378
Antonio Banderas Urban Seduction Blue