30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Antonio Banderas Pánské vůně

Antonio Banderas je španělský herec, režisér a producent. Je jedním z nejslavnějších španělských a vyprodukoval řadu pánských vůní. V roce 2011 získal ocenění Nejlepší herec. Hrál ve filmu The Mambo Kings 1992, který byl jeho prvním anglickým filmem a Spy Kids (2001), The Skin I Live In (2011) nebo Autómata, to abychom jmenovali několik. Jako dabér je hlasem naší oblíbené tango tančící kočky v Puss in Boots / Shrek, stejně jako rytíř v animovaném filmu Zorro.

Banderasova první první vůně, Diavolo, byla představena v roce 1997. On sám se objevil jako ďábel v reklamě na vůni. Antonio Banderas již představil více než 50 aftershaves a parfémů. Stále je lamačem srdcí, který dostane dívku ve všech svých reklamách - vezměte si například vůni King of Seduction z roku 2014. Vjede na večírek na motocyklu, zachytí pohled ténejkrásnější dívky (Estella Crowová) a skočí s ní z útesu. Pak odplouvají ve člunu pryč.

José Antonio Domínguez Bandera nebo Antonio Banderas je veterán v parfémovém průmyslu s velkým množstvím pánských vod po holení, jako je jeho Blue Seduction z roku 2007. Mořská ozonová vůně, slaná voda a čerstvá šťavnatá melounová vůně s náznakem máty a zelené jablko, ideální pro kancelář i večer.

Další z Banderasových počinů, které stojí za zmínku, je jeho kolekce Secret. Secret z roku 2010 je orientální kořeněná kompozice, vyzývavá, svůdná, tajemná a smyslná vůně, která je jednou z nejlepších vůní Antonio Banderas pro muže. Golden Secret z roku 2011 se drží těsně za ní; Všechny Banderasovy parfémůy byly vyrobeny ve spolupráci s Puigim, který je jedním z největších a nejstarších španělských parfumérů. Golden Secret je krásná směsice cedrových tónů, jantaru, muškátového oříšku, rajčete, jablečného likéru, kůže a černého pepře.
Zobrazit více