30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Antonio Puig Pánské vůně

V roce 1914 Antonio Puig Castelló založil firmu, která dodnes nese jeho jméno, Antonio Puig S.A. Od samého počátku se věnovala parfumerii a kosmetice, ale až roku 1922 představila produkt vyrobený samotnou společností. Tento výrobek nesl název Milady, a byla to první rtěnka vyrobená ve Španělsku. Ačkoli společnost je nyní mezinárodní organizací, je stále 100% rodinná. Antoniovi čtyři synové se připojili k podnikání a nakonec zdědili otcovu podnikatelskou říši.

Společnost začala pracovat na své budoucí expanzi v šedesátých letech. Zlepšila kvalitu svých výrobků tím, že stavěla vlastní laboratoře a zároveň spolupracovala s jinými laboratořemi po celém světě, ale tento krok dal Puigovi větší kontrolu nad vývojem svých parfémů a kosmetiky. Je málo známé, že existovala spolupráce s firmou Paco Rabanne, a tehdy byla založena jejich první továrna na výrobu parfémů ve francouzském Chartresu.

Jednou z pozdějších, ale i nejdůležitějších událostí, bylo podepsání smlouvy s Carolinou Herrerou o vytvoření a prodeji všech jejích parfémů. Úspěch se nakonec rozšířil i do módního průmyslu, kde s Puigem uzavřela dohodu o vytváření svých osobních vůní dlouhá řada celebrit, jako například Antonio Banderas. To povzbudilo další růst a expanzi, které vedly k tomu, že se více osobností a značek jako jsou Shakira a Comme de Garcons spojuje s Puigem.

Antonio Puig je nyní starým a známým parfémovým domem s několika výraznými mužskými vodami po holení a parfémy v nabídce, jako je aromaticky čerstvá Agua Brava (1968), dřevnatý aromatický Quorum (1982), pikantní a květinové Aqua Quorum 1994) a pikantní čerstvé Quorum Silver (2005), to abychom jmenovali jen několik.

Antonio Puig - pro vášnivé.
Zobrazit více