30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Aramis Pánské vůně

Aramis je klasická značka pánských vůní a péče o pleť. Značka Aramis byla založena v roce 1964 jako jedna z prvních kompletních řad pečujících výrobků určených speciálně pro muže a byla pojmenována po stejnojmenném mušketýroci. Řada obsahuje holicí gely, výrobky pro péči o pleť a vůně. Během následujících desetiletí se Estee Lauder rozrostla do hodnoty několika milionů dolarů a voda po holení Aramis se stala jedním z nejdůležitějších aktiv.

Vůně značky, zejméně původní vůně Aramis (1966), se staly oblíbenými u několika generací mužů. Aramis (1966) byl obrovský úspěch a byla to poměrně průkopnická vůně, když byla poprvé představena v 60. letech, neboť byla mezi prvními prémiovými vodami po holení prodávána v obchodních domech. Dřevitá pánská kolínská s tóny kůže, trávy a skořice zůstává populární díky své přímočarosti a ryze mužskému charakteru. Zůstává jednou z nejoblíbenějších pánských vůní ve Spojeném království. Samozřejmostí bylo, že po originálu následovalo několik variací, včetně mimořádně čerstvé verze Aramis Ice (2003) a aromatické Aramis Black (2015) s grapefruitem, mastitem, jalovcem, dřevem a koňakem na zákadu kůže a kadidlo. Stejně jako množství dárkových sad. Také se objevily zcela nová vůně značky, jako například Adventurer (2014), dřevitá aromatická vůně s povznášející svěžestí.

Značka zahájila řadu LAB v roce 1987 - řadu moderních výrobků pro péči o muže, které se staly základním kamenem trhu pro péči o pleť pro muže. Mezi oblíbené výrobky patří řada produktů na holení Maximum Comfort a kolekce Age Rescue.
Zobrazit více