30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Banana Republic Pánské vůně

Banana Republic byla založena americkým párem v roce 1978. Tento maloobchodní prodejce módy získal velký úspěch svým originálním oblečením v safari stylu a díky skvělému citu pro marketing. Banana Republic si udržovala svůj charakteristický styl až do roku 1983, kdy značku získala The Gap, Inc., čímž se původní značka stala přístupnější, s vylepšeným vzhledem, a dokonce i s novou kolekcí obuvi.

Banana Republic je slavná po celém světě, s více než 600 obchody v Asii, na Středním východě a v Evropě. Banana Republic obchoduje s oblečením, doplňky, obuví a jednou z jejích úspěšných aktivit je i parfumerie.

Inter Parfums, Inc. přispěla k vytvoření vůně Banana Republic a uvedla v roce 1995 svou první unisex vůni "Classic". Tato vůně citrusových a květinových akordů je unisex a odhaluje všestranný duch značky.

Tento prodejce nabízí parfémy jak pro muže, tak pro ženy, snaží se vytvářet paralelní kolekce (pánské a dámské řady parfémů jsou uváděny na trh současně) a dokonce představil celou řadu vonných svíček.

Dobrým příkladem úspěšných sbírek vůně Banana Republic je Republic of Men, která byla představena v roce 2009 a prodávána ve více než 500 obchodech po celém světě. Tato vůně byla vytvořena Laurentem Le Guernecem a obsahuje sambak, listy fíků a ořechy.

Další z pozoruhodných výtvorů Banana Republic pro muže je kořeněná a aromatická vůně Slate, kterou vytvořil renomovaný a světoznámý Marc Chaillant.
Zobrazit více