30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Bond No 9 Pánské vůně

Bond No.9 je přední světová společnost zabývající se výrobou voných látek a parfémů, která byla založena v roce 2003 přední francouzskou podnikatelkou. Dům si vytvořil skvělé jméno na trhu s parfémy a vodami po holení od samého začátku díky svým zvláštním a jedinečným designům a vynikajícím vůním. Vyrábějí více než 60 vůní pro muže a ženy spolu s množstvím unisexových vůní a zákazníci si mohou dokonce namíchat své vlastní parfémy na některých prodejních místech č. 9.

Na rozdíl od většiny jiných parfumérských společností, většina vůní Bond č. 9 je unisex a nejsou navrhovány zvlášť pro jednotlivá pohlaví. Samozřejmě mají některé vůně, parfémy a vody po holení, které byly navrženy speciálně pro muže nebo ženy, ale jejich výběr je omezený - většina vůní, které Bond č. 9 vytváří, je založených spíše na místě nebo náladě. Názvy jejich vůní zahrnují mnoho čtvrtí, nábřeží a jiných míst v New Yorku, stejně jako exkluzivní parfémová produkce pro Saks Fifth Avenue a Harrods. Většina vůní se jmenuje podle jednotlivých čtvrtí New Yorku, včetně jižního Central Parku, Madison Square Parku, Manhattanu a mnoha dalších. Společnost nabízí nejen obrovskou kolekci parfémů, ale také svíčky, kapesní spreje, tělové krémy a flakonky v omezené edici zdobené krystaly Swarovski.

Nejstarší kolekce kolínských vod Bond č. 9 byla představena v roce 2003 a obsahuje čerstvé a dřevité Riverside Drive (2003) s ananasem, fialkou, bazalkou a lesní vůní, fougere Chez Bond (2003) a Great Jones s aromatickými a dřevitými tóny. Novější vůně pro muže mají více identifikovatelné názvy - například "I Love New York for Fathers" (2012), " I Love New York for Him" (2011) a “The Scent of Peace for Him" (2013). Tyto jednoduché, ale snadno rozpoznatelné pánské parfémy jsou všechny jedinečné a individuální - odrážejí mnoho hodin lásky, péče a pozornosti, které byly vloženy do vývoje těchto vyhledávaných vůní. " I Love New York for Him " je čerstvá, pikantní a aromatická, zatímco “I Love New York for Fathers” má převážně citrusové podtóny.

Bond No. 9 vody po holení jsou i nadále charakteristické svou kvalitou, značka propaguje silný smysl pro komunitu a to platí pro jejich branding, propagaci i partnerství. Kladou velký důraz na podporu životního prostředí, společenství a státu New York - všechny vůně jsou vyráběny přímo v místě. V roce 2007 odstartovala společnost Bond č. 9 licenční partnerství s nadací Andyho Warhola pro výtvarné umění, což umožnilo vytvářet vůně s názvem Warhol s designy flakonů inspirovaných jeho ikonickými uměleckými díly. Ačkoli toto partnerství skončilo v roce 2013, Bond č. 9 si vzniklé vůně ponechal, ale přejmenoval a přebalil je.
Zobrazit více