30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků
Sledované Doručení s Direct Link

Bvlgari Pánské vůně

Společnost vyrábějící luxusní italské oblečení a pánské kolínské a vody po holení vznikla koncem 19. století a je i nadále lídrem na trhu. Ačkoli zakladatel Sotirios Voulgaris pochází z Řecka, jméno Bvlgari je jeho příjmení přeloženo do italštiny, kde byla značka poprvé založena v roce 1877. První obchod byl otevřen ve Voulgarisově rodném městečku Paramythia v Řecku a poté rozšířen do Říma. V roce 1884 otevřel svůj druhý obchod v Sistině a nakonec ho nahradil současný vlajkový obchod ve Via dei Condotti, který byl otevřen v roce 1905 za pomoci jeho dvou synů.

Bvlgari se poprvé mezinárodně rozšířila o obchody v několika klíčových městech během 70. let. Po mnoho let společnost pořádala prestižní showroom luxusním hotelu Pierre v centru New Yorku. V osmdesátých letech se tehdejší generální ředitel rozhodl, že chce rozšířit to, co Bvlgari nabízí, a následně vzniklo oddělení pánských doplňků, jako jsou opasky, peněženky a jiné drobné kožené výrobky vyrobené z nejkvalitnějších materiálů s nezaměnitelným designem. Aby se Bvlgari vymanili z davu, soustředí se na to, aby jejich design šperků byl výrazný, často s odvážnými, architektonickými návrhy. Jsou také známí pro použití barevných kamenů v unikátních formátech a originální kusy Bvlgari mají jedinečné sériové číslo, které je registrováno u společnosti.

Rostoucí úspěch tohoto giganta v oblasti pánské módy a vůní je do značné míry výsledkem fungování jejich 300 obchodů po celém světě, které se nachází převážně v nejexkluzivnějších nákupní oblastech na světě. Největší obchod je 10patrový a nachází se ve věži Bulgari Ginza Tower v Tokiu s 940 metry čtverečními maloobchodní podlahové plochy, včetně vlastní restaurace a baru. Během počátku devadesátých let bylo rozhodnuto, že Bvlgari může nabídnout více než jen pánská móda a doplňky, a proto se první aftershave právě pro muže nazývá "Bvlgari Pour Homme" a vznikla v roce 1996.

První vůně od Bvlgari byla ve skutečnosti vydána už v roce 1992 a byla kontroverzně navržena jako unisex vůně s názvem "Eau Parfumee au Vert". Po úspěšném prodeji této vůně Bvlgari od té doby vydala řadu unisex parfémů, stejně jako několik pro muže a ženy individuálně. Jedna z prvních kolínských pro muže byl prostě nazvána "Bvlgari Pour Homme" (1996), pánská verze každodenního parfému pro ženy "Bvlgari Eau Fraiche" (1997) a chlubila dřevěnou, zelenou, aromatickou vůni, byla perfektní pro každodenní nošení. Jiné oblíbené řady pro muže, které byly vydány, jsou Aqva Pour Homme, Bvlgari Man a jedna z nejnovějších vůní "Aqva Amara" (2014).
Zobrazit více
Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje
Upozornění
na prodej
Tipy pro
krásu
Slevové
kódy