Bvlgari Pánské vůně

Společnost vyrábějící luxusní italské oblečení a pánské kolínské a vody po holení vznikla koncem 19. století a je i nadále lídrem na trhu. Ačkoli zakladatel Sotirios Voulgaris pochází z Řecka, jméno Bvlgari je jeho příjmení přeloženo do italštiny, kde byla značka poprvé založena v roce 1877. První obchod byl otevřen ve Voulgarisově rodném městečku Paramythia v Řecku a poté rozšířen do Říma. V roce 1884 otevřel svůj druhý obchod v Sistině a nakonec ho nahradil současný vlajkový obchod ve Via dei Condotti, který byl otevřen v roce 1905 za pomoci jeho dvou synů.

Bvlgari se poprvé mezinárodně rozšířila o obchody v několika klíčových městech během 70. let. Po mnoho let společnost pořádala prestižní showroom luxusním hotelu Pierre v centru New Yorku. V osmdesátých letech se tehdejší generální ředitel rozhodl, že chce rozšířit to, co Bvlgari nabízí, a následně vzniklo oddělení pánských doplňků, jako jsou opasky, peněženky a jiné drobné kožené výrobky vyrobené z nejkvalitnějších materiálů s nezaměnitelným designem. Aby se Bvlgari vymanili z davu, soustředí se na to, aby jejich design šperků byl výrazný, často s odvážnými, architektonickými návrhy. Jsou také známí pro použití barevných kamenů v unikátních formátech a originální kusy Bvlgari mají jedinečné sériové číslo, které je registrováno u společnosti.

Rostoucí úspěch tohoto giganta v oblasti pánské módy a vůní je do značné míry výsledkem fungování jejich 300 obchodů po celém světě, které se nachází převážně v nejexkluzivnějších nákupní oblastech na světě. Největší obchod je 10patrový a nachází se ve věži Bulgari Ginza Tower v Tokiu s 940 metry čtverečními maloobchodní podlahové plochy, včetně vlastní restaurace a baru. Během počátku devadesátých let bylo rozhodnuto, že Bvlgari může nabídnout více než jen pánská móda a doplňky, a proto se první aftershave právě pro muže nazývá "Bvlgari Pour Homme" a vznikla v roce 1996.

První vůně od Bvlgari byla ve skutečnosti vydána už v roce 1992 a byla kontroverzně navržena jako unisex vůně s názvem "Eau Parfumee au Vert". Po úspěšném prodeji této vůně Bvlgari od té doby vydala řadu unisex parfémů, stejně jako několik pro muže a ženy individuálně. Jedna z prvních kolínských pro muže byl prostě nazvána "Bvlgari Pour Homme" (1996), pánská verze každodenního parfému pro ženy "Bvlgari Eau Fraiche" (1997) a chlubila dřevěnou, zelenou, aromatickou vůni, byla perfektní pro každodenní nošení. Jiné oblíbené řady pro muže, které byly vydány, jsou Aqva Pour Homme, Bvlgari Man a jedna z nejnovějších vůní "Aqva Amara" (2014).

Zobraz vše

Bvlgari časové osy

Bvlgari
Kolekce
JIŽ OD
603
Bvlgari Aqva Divina
JIŽ OD
628
Bvlgari Aqva Pour Homme
JIŽ OD
1.056
Bvlgari Aqva Pour Homme Atlantiqve
JIŽ OD
569
Bvlgari Aqva Pour Homme Marine
JIŽ OD
1.175
Bvlgari Black
JIŽ OD
833
Bvlgari BLV Pour Homme
JIŽ OD
821
Bvlgari Bvlgari Aqva Amara
JIŽ OD
628
Bvlgari Bvlgari Man
JIŽ OD
628
Bvlgari Bvlgari Man Extreme
JIŽ OD
1.783
Bvlgari Eau Parfumee au The Bleu
JIŽ OD
808
Bvlgari Man Black Cologne
JIŽ OD
591
Bvlgari Man In Black
JIŽ OD
1.639
Bvlgari Man In Black Essence
JIŽ OD
905
Bvlgari Man Wood Essence
JIŽ OD
720
Bvlgari Omnia Amethyste
JIŽ OD
698
Bvlgari Omnia Crystalline
JIŽ OD
638
Bvlgari Petits et Mamans