30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Cacharel Pánské vůně

Se sídlem v Istanbulu a obchody ve více než 9 různých zemích nebyla tato francouzská značka vždy tak úspěšná v oblasti pánské módy a vůní. Všechno to začalo v roce 1958, kdy se Jean Bousquet, vyučený krejčí, rozhodl jít do Paříže, aby navrhl svou první kolekci v malém studiu. Ta byla tak úspěšná, že ho to povzbudilo, aby založil malou firmu Cacharel, což bylo jméno, které se dostalo do povědomí lidí daleko rychleji, než si někdo představoval.

To bylo z velké části způsobeno řadou faktorů, zejména tím, že se objevil na přední straně časopisu Elle v roce 1963, a také představil slavnou "seersucker" košili pro muže (tenká, vlnitá, bavlněná tkanina obvykle pruhovaná nebo kostkovaná na jaro a léto), která byla brzy ve výlohách po celém světě. Tento trend, moderní a volné košile a šaty na konci 60. let znamenal, že Cacharel zůstal aktuální a en vogue až do příštího desetiletí.

Cacharel je velmi silná značka na mezinárodní úrovni, z velké části díky technologickým zkušenostem. Například parfém Amor Amor byl nedávno označen jako jedna z vedoucích značek, která si udržuje jednu z nejoriginálnějších, pravidelně aktualizovaných stránek v sociálních médiích. Jejich stránka na Facebooku má například smyšlenou postavu, která nosí parfém všude s sebou, a to umožňuje sledujícím ji následovat a stát se součástí jejích dobrodružství. Parfém Amor Amor zůstává jednou z nejprodávanějších vůní značky Cacharel, a v roce 2006 byla doplněna také pánská vůně nazvaná "Amor pour Homme”. Jak již název napovídá, tato jemná, mužská a smyslná vůně s růží v základu je určena pro zamilované muže a je dokonalým protějškem oblíbené a nejprodávanější dámské vůně.

Jiné vody po holení a kolínské pro muže zahrnují Amor pour Homme Sunshine, podmanivý letní koktejl pro fanoušky "Amor pour Homme", které nikdy nevyjde z módy; "Amor pour Homme Tentation" (2008), což je tmavá, balsamická, kouřová vůně, která byla vytvořena do páru s verzí pro ženy Amor Tentation; a konečně originální "Cacharel pour Homme" (1981), která byla debutovou pánskou vůní Cacharel a symbolizovala osmdesátá léta, divokou přírodu a dobrodružství.
Zobrazit více