Clarins Pánské vůně

Základy společnosti Clarins byly položeny, když si Jacques Courtin-Clarins otevřel své první lázně v malé ulici v Paříži. Brzy si uvědomil, že na dermatologickém trhu existuje mezera při práci s pacienty s různými kožními stavy. Tato myšlenka stála za vznikem mimořádně úspěšné značky, která je nyní světovým lídrem v oblasti péče o pleť a vůní pro muže i ženy. Tento mezinárodní gigant pro péči o pleť má více než 8800 zaměstnanců na celém světě, přičemž přibližně dvě třetiny prodeje pocházejí z produktů péče o pleť a make-up a třetina z prodeje parfémů.

Na rozdíl od mnoha dalších značek vůně je úspěch společnosti Clarin založen na silném vztahu se zákazníky. Jakmile Courtin vyvinul své první produkty, byl zákazníky požádán, aby je prodával v lékárně, aby k nim byl snadný přístup. Clarins se brzy stala světovým lídrem v oblasti kosmetiky, péče o pokožku, líčidel a parfémů. Stejně jako představení řady vůní pod svou vlastní značkou Clarins také získala několik dalších společností, které se zabývají tvorbou vůní a také vytvářejí své vlastní řady vůní a produktů po holení.

Některé z nejznámějších značek, které patří pod Clarins, jsou Porsche Design, Azzaro, Thierry Mugler a Swarovski. Kromě toho, že patří mezi nejprodávanější značkové výrobky pro pánské a dámské high-end výrobky pro péči o pleť v Evropě, Clarins vlastní i některé z nejprodávanějších produktů po holení pro muže včetně Azzaro pour Homme a A*Men od Thierry Muglera, která je jednou z nejprodávanějších vod po holení v Evropě. Stejně jako úspěšné pánské vůně, Clarins také vydala oblíbenou řadu péče o pleť pro muže, Clarins Men, která vznikla v roce 2002.

Kromě toho, že má inovativní přístup ke kráse a hraje velkou roli péči o pleť, Clarins také uzavírá různá partnerství po celém světě, která pomáhají chránit přírodní bohatství, které je nezbytné pro jejich kosmetické přípravky, a také tím otevřeně vyjadřuje podporu udržitelnému rozvoji lidstva. Má celou řadu projektů, jako jsou Projekt Solar Impulse, Projekt Pur a ClarinsMen Environment Award, které vyznamenává lidi, kteří sdílejí jeho cíl chránit životní prostředí po mnoho dalších let.

Zobraz vše

Clarins časové osy

1986
2004
2003
1987
Clarins
Kolekce
JIŽ OD
464
Clarins Eau Dynamisante
JIŽ OD
1.114
JIŽ OD
774
Clarins Home