30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Cristiano Ronaldo Pánské vůně

Cristiano Ronaldo je portugalský fotbalista, který se stal jedním z nejúspěšnějších hráčů 21. století, a rozhodně jedním z nejdražších! Jeho přestup z Manchesteru do Realu Madrid v roce 2009 stál špičkový španělský klub kolem 70 milionů liber, což byl v té době světový rekord. V roce 2015 vydal svou první vůni, osvěžující a aromatickou Legacy.

Ronaldo se narodil v Madeiře v Portugalsku na ostrově Funchal. Jeho otec byl fanouškem fotbalu a dokonce koupil vybavení pro místní tým, takže bylo jasné, že jeho syn začne hrát dříve nebo později také. Dařilo se mu velmi dobře už od začátku a brzy hrál v těch nejlepších místních klubech. Ještě v dospívání hrozilo že bude muset přestat hrát kvůli srdeční chorobě, ale po komplikovaném chirurgickém výkonu byl schopen začít hrát jen několik dní poté, co byl propuštěn z nemocnice.

Ve 14 letech dostal Ronaldo místo ve Sporting CP, takže opustil rodné město, aby se soustředil na fotbal. Přesvědčil rodiče, aby ho nechali odejít, aby se mohl věnovat hraní. Jeho práce s míčem z něj ve Sportingu udělala hvězdu a během necelého roku byl přesunut do A týmu. Brzy si ho všimli i anglické kluby. Začal hrát za Manchester United v roce 2003, zatímco byl ještě teenager a byl poctěn tím, že obdržel dres č. 7. Stejné číslo nosili na zádech legendární hráči Manchester United jako George Best a David Beckham. Shodou okolností oba hráči od té doby vydali své velmi oblíbené vůně!

Technické dovednost Cristiana Ronalda, skvělá práce s míčem a schopnost útočit na obou křídlech mu vynesly chválu po celém světě a po šesti letech s United se přestěhoval do Realu Madrid, kde od té doby hrál. Ronaldo je nyní fotbalovou legendou, a dokonce se mluví o filmu o jeho životě! Říká se, že hráč má čistou hodnotu okolo 320 milionů liber.

Legacy (2015) je čerstvá a mužská směs bergamotu, jablka, skořice a bylin na ambróziovém, pačuli a uzeném dřevitém vetiverovém základu. Tato debutová Ronaldo voda po holení dlouho vydrží a má kouřový, téměř tajemný nádech smíchaný s čerstvými a aromatickými tóny. Je to dokonalá sportovní vůně pro fanoušky fotbalu nebo pro každého, kdo má rád kvalitní vůně. Vůně Legacy Cristiana Ronalda je také k dispozici jako dárková sada s parfémovaným sprchovým gelem.
Zobrazit více