30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

David & Victoria Beckham Pánské vůně

Jako zřejmě nejslavnější fotbalista na planetě nepotřebuje David Beckham dlouze představovat. Stejně jako jeho manželka Victoria, oblíbená popová hvězda, i jeho stále se měnící účesy a účast v reklamních kampaních významných společností, jako jsou Adidas a Gillette, David Beckham skutečně překonal hranice mezi fotbalem jako sportem a propagační platformou pro svou značku Beckham celebrity. Victoria Beckhamová, také známá jako Posh Spice, se proslavila jako členka popové skupiny The Spice Girls. Bylo to její sofistikované oblečení a vznešené výrazy, které ji odlišovaly od ostatních dívek a zaujaly mnoho mužů, včetně Davida Beckhama.

Atraktivní pár se poprvé setkal v roce 1997 a média je okamžitě překřtila na Posh a Becks. Poté, co se v roce 1999 vzali, začali realizovat své plány na expanzi jak v rodině, tak v podnikání. Victoria absovovala krátkou sólovou kariéru v hudebním průmyslu poté, co se Spice Girls rozpadly v roce 2000, ale brzy se zaměřila na kariéru v módním průmyslu. Victoria byla již známá jako celosvětová ikona stylu, takže kromě předvádění oblečení a práce módní konzultantky a redaktorky brzy také vydala vlastní řadu doplňků, džín, šatů a také parfémů.

Sortiment vůní značky David & Victoria Beckham se v průběhu let rozšířil a nyní je vyrábí společnost Coty Inc, světový výrobce kosmetických produktů z Francie.

První pánskou vůní a aftershave řady Beckham byla Instinct Davida Beckhama, který byl vydán v roce 2005. Tato aromatická fougere vůně se brzy stala oblíbeným doplňkem kolekce mužských vůní a nastavila tón pro budoucnost značky. Od té doby se objevily verze pro něho i pro ni, jako nepříklad Intimately Beckham (2006) a Signature (2008). Některé další oblíbené pánské vůně a aftershaves od David & Victoria Beckham zahrnují aromatické dřevěné a kořenité tóny parfému Pure Instinct (2009), balsamické a orintální tóny Intimately Yours (2010), teplé a dřevité tóny David Beckham Homme (2011), aromaticky dřevité a ovocné tóny The Essence (2012) a nádherné Classic Blue (2014), to abychom jmenovali jen několik.
Zobrazit více