30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Davidoff Pánské vůně

Zino Davidoff se narodil v roce 1906 židovské rodině obchodníků s tabákem na Ukrajině. Byl to nejstarší ze čtyř dětí, kteří opustili tehdy politicky nestabilní prostředí v Kyjevě se svými rodiči, kteří se rozhodli emigrovat a usadit se v Ženevě ve Švýcarsku. Brzy po jejich příchodu do Ženevy koncem roku 1911 si rodina otevřela obchod s tabákovými výrobky, aby pokračovala v obchodu. Po ukončení školní docházky v roce 1924 cestoval Zino po celé Latinské Americe, aby se dozvěděl více o obchodu s tabákem, a dostal se na taková místa jako byly Brazílie, Argentina, a nakonec i Kuba, kde se poprvé setkal s kubánskými doutníky a zároveň strávil dva roky prací na tabákové plantáži.

Po svém návratu do Švýcarska v roce 1930 převzal Zino svůj obchod po rodičích, aby jej rozšířil s ohledem na své nově získané znalosti a zkušenosti. Co původně bylo skromným obchodem s tabákem pro bohaté zákazníky, se brzy stalo velmi úspěšným velkým obchodem. Davidoff se dokonce po celou druhou světovou válku těšil nepřetržitému růstu díky neutrálnímu politickému postoji Švýcarska, což znamenalo, že země byla ušetřena většiny toho, co se dělo ve zbytku Evropy.

Zino nakonec prodal svůj obchod s tabákem společnosti Max Oettinger v roce 1970, ale zůstal velvyslancem značky Davidoff až do své smrti v roce 1994. Imperial Tobacco získal celosvětovou ochrannou známku pro cigarety Davidoff v srpnu 2006 za více než 500 milionů eur.

Poté, co byl součástí několika firemní fúzí a akvizic, se podnikání společnosti Davidoff rozšířilo také na výrobu koženého zboží, módních doplňků, kávy a vonných látek. Davidoff parfémy a aftershaves se vyrábějí ve společnosti Coty Inc. Mezi nejoblíbenější Davidoff vůně patří Davidoff for Men (1984), nekompromisně mužský Zino Davidoff (1988) a nadčasově klasická Cool Water (1988). Další oblíbené Davidoff vůně a aftershaves jsou aromaticky orientální Davidoff Relax (1990), svěží a pikantní Echo for Men (2003), teplý a dřevitý Silver Shadow (2005), citrusové a dřevité dobrodružství pro muže (2008) a ohnivá Hot Water for Men (2009), aromatický a citrusový Champion (2010) a pudrový The Game (2012), to abychom jmenovali jen pár.

Davidoff for Men - žít každý okamžik na maximum
Zobrazit více