Diesel Pánské vůně

Společnost Diesel založil v roce 1978 Renzo Rosso a je nejlépe známá výrobou džín a vůní. Značka byla založena se záměrem stát se předním módním domem pro mladší generaci spotřebitelů a její popularita brzy raketově vzrostla. Právě tento záměr vedl společnost Diesel k implementaci inovativních marketingových strategií, jako používání videoher jako marketingových platforem pro jejich oblečení. Společnost byla první, kdo použil něco podobného k propagaci oblečení! Nebyly to jen kroky majitele Renza Rossa, které vedly k tomu, že se společnost stala celosvětově oblíbenou, ale také kreativní genius Wilbert Das, jehož první zaměstnání po skončení studia bylo navrhování řady pánské módy pro společnost Diesel a díky tomu se v roce 1993 stal uměleckým ředitelem v tomto módním domě. Byla to ve skutečnosti Dasova vize, která určovala směřování společnosti a mezinárodní marketingové strategie téměř 20 let až do svého odchodu v roce 2009, kdy funkci uměleckého ředitele převzal Bruno Collin.

V průběhu let společnost Diesel vždy cílila své výrobky na mladé dospělé, což vysvětluje jejich zvláštní postupy při prezentaci a balení produktů, zejména v oblasti vůní. Jejich produkty se nyní nacházejí ve více než 300 různých obchodech se značkou Diesel a více než 5000 maloobchodních prodejnách po celém světě. Diesel dokonce plánuje uspořádat a prezentovat své zboží v obchodě zmateným způsobem, takže by zákazníci neměli jinou možnost než spolupracovat s prodavači.

První vůně značky Diesel nesla jméno Diesel, byla to unisex vůně vydaná v roce 1996. Krátce poté vydala Diesel svou vůbec první pánskou vůni Plus Plus Masculine (1997), vřelou a dřevitou orientální vůni, která doplnila maskulinitu svých mladých spotřebitelů. Mezi další oblíbené pánské vůně a aftershaves vydané společností Diesel patří aromaticky čerstvé a pikantní speciální vydání Green Masculine (2003), aromatické tónyy Fourier For Life (2007), orientální dřevité a citrusové tóny Only The Brave (2009), jemně kořeněné Fuel For Life Summer (2010) a sladké ovocné akordy Only The Brave Tattoo (2012), to abychom jmenovali jen několik.

DIESEL - buďte mladí, buďte odvážní.

Zobraz vše

Diesel časové osy

Diesel
Kolekce
JIŽ OD
855
Diesel Bad
JIŽ OD
1.008
Diesel Fuel For Life
JIŽ OD
838
Diesel Fuel For Life
JIŽ OD
526
Diesel Only The Brave
JIŽ OD
923
Diesel Only The Brave High
JIŽ OD
1.333
JIŽ OD
1.273
Diesel Only The Brave Tattoo