30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Dolce & Gabbana Pánské vůně

Už ve věku 6 let byl Domenico Dolce na cestě ke slávě a bohatství, když začal navrhovat a upravovat vlastní oblečení. Až svou čtvrtou kolekcí si Dolce & Gabbana poprvé vydobyla úspěch, když Dolce představila řadu "transformace", kde bylo oblečení v kolekci doplněno o instrukce o sedmi různých způsobech, jak jej nosit, poprvé v historii.

Stejně jako úspěchu v oblasti pánské a dámské módy se společnost Dolce & Gabbana těší přízni i v dalších oblastech. V letech 1992-1998 vytvořili svatební kolekci a mezi lety 1994 až 1999 byla založena Dolce & Gabbana Home Collection. První kolekce ženských plážových oděvů byla vyvinuta v roce 1989 a následně první kolekce pánských plážových oděvů v roce 1992. Společnost D & G uvedla v roce 1998 řadu brýlí a řadu hodinek v roce 2000. V témže roce společnost D & G poprvé vydala jak kolekci pánského, tak dámského spodního prádla, odděleně od jejich standardní kolekce prádla Dolce & Gabbana. V roce 2001 byla představena kolekce D & G Junior pro děti.

Až do sloučení v roce 2012 měla společnost Dolce & Gabbana dvě centrální řady (D & G a Dolce & Gabbana). To je důvod, proč některé z vůní a kolínských pro muže i ženy mají mírně odlišné štítky. Jednou z nejúspěšnějších řad parfému a aftershave je D & G Anthology Assortment. Vůně propagují celebrity, kteří jsou v reklamě kampaně fotografa Maria Testiao nahé. Mezi modelkami jsou Naomi Campbell, Eva Herzigova a Claudia Schiffer, mezi modely Noah Mills, Fernando Fernanes a Tyson Ballou. Kolekce D & G Anthology byla inspirována značkami na tarotových kartách.

Dolce & Gabbana má řadu krásných vůní a vod po holení v několika různých kolekcích, které uspokojí každou konkrétní chuť, mladé i staré. První vůní Dolce & Gabbana byla Dolce & Gabbana for Women, která byla vydána v roce 1992. Pánská verze této vůně následovala v roce 1994 s názvem Dolce & Gabbana pour Homme. Byla to aromatická fougere vůně se směsí smyslných a mužných tónů. Mezi další oblíbené kolínské a parfémy D & G patří orientální a balsamické tóny By (1997), dřevirá a svěží Masculine (1999), svěží aromatická Light Blue pour Homme (2007) a vodní tóny The One Sport (2012).
Zobrazit více