30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Gucci Pánské vůně

Gucci je luxusní značka založená v roce 1921 Gucciem Gucci. Jako mladý muž pracoval v Londýně jako liftboy. Když vozil hosty z jednoho patra do druhého v luxusním hotelu Savoy, začal se zajímat o jemné oblečení, které muži a ženy nosili, stejně jako o jejich krásná designová zavazadla. Gucci si prohlížel hlavně detaily a jakmile se vrátil do Itálie, založil si vlastní podnikání a začal prodávat sedla, cestovní tašky a další luxusní kožené předměty, jako ty, které viděl v Londýně. Brzy měl dobrou pověst pro výrobu kvalitního zboží, hlavně kvůli svým návrhům, ale také proto, že najímal jen ty nejlepší řemeslníky, které si mohl dovolit.

Dům Gucci brzy vyrostl a přesunul svou pozornost od jízdy na koních k řízení automobilů. Začali vyrábět kufry, kožené rukavice a další luxusní cestovní potřeby. Ve 40. letech vytvořila společnost Gucci svou slavnou koženou kabelu s bambusovou rukojetí. Také začali používat jiné materiály než kůži, kvůli nedostatku materiálu způsobenému druhou světovou válkou. Během šedesátých a sedmdesátých let se Gucci stala jednou z nejoblíbenějších módních značek na světě, což jí vydrželo až do konce 80. let.

Tom Ford vstoupil do domu Gucci v roce 1990, nejdříve navrhoval konfekční oděvy, ale později pracoval jako kreativní ředitel. Jeho úkolem bylo znovu posílit značku Gucci, která byla téměř zničena vnitřními rodinnými spory. Podařilo se mu společnost postavit na nohy a dnes znovu najdete Gucci na špičce mezinárodních módních značek. Gucci je nejprodávanější italská značka na světě a jejich modely zůstávají součástí každé významnější události.

Stejně jako dámské oděvy má Gucci i kolekci pánských obleků, košil, kravat a bot. Gucci také navrhuje luxusní hodinky, které spojují italský vkus s jemným švýcarským řemeslem.

Sluneční brýle Gucci s logem značky jsou také velmi oblíbené. V roce 1976 představil Gucci svou první pánskou vůni Gucci Pour Homme. Od té doby vzniklo ještě několik dalších. Mezi naše oblíbené vůně patří Gucci By Gucci Pour Homme z roku 2008. Zastřená, elegantní, hladká, hluboká a sofistikovaná vůně s podtóny bergamotu, cypřiše, pačuli, jantaru a elemi. Ideální pro večer, do kanceláře nebo do divadla.

Pour Homme II z roku 2007 je lehčí a jasnější verze vůně Gucci Pour Homme. Základem je čerstvý závan fialkových listů a bergamotu. Srdcem je kořenitá směs oliv, tabákových listů, pižma a myrty. Jednoduchá pánská vůně, která se nosí ve dne iv noci. V roce 2011 představila společnost Gucci Guilty Pour Homme. Charismatický parfém pro moderního muže, který ví, co chce, a ví, jak to dostat. Flakon je typicky pánský s chladným kovem a těžkým sklem, s logem značky GG uprostřed, takže lze vidět voňavou tekutinu uvnitř.
Zobrazit více