Hermes Pánské vůně

Hermès je značka luxusního zboží, založená v roce 1837. Název pochází od zakladatele společnosti Thierry Hermèse, jejíž rodina se od té doby spojila se společností. Původně Hermès prodával postroje pro koně šlechticů v Paříži. Byl znám svým úchvatným řemeslným zpracováním a vysokou kvalitou svých kožených výrobků. Po jeho smrti jeho syn převzal a přesunul obchod na známou adresu 24 Faubourg Saint-Honoré v Paříži, kde představili kožené tašky stejné kvality. Charles-Émile Hermès přenechal společnost svým synům, kteří rozšířili své operace v Evropě. Na přelomu století rodina Hermésů prodávala sedla ruskému carovi. Byli také první, kdo použili zip na oblečení a tašky ve Francii, protože měli výlučná práva na to, co byl v té době zbrusu nový vynález. V roce 1922 společnost představila první kabelku, kterou se samozřejmě proslavila. Značka měla v následujících letech obrovský úspěch a začala se zaměřovat na kabelky a šály.

První vůně výhradně pro muže byla Equipage v roce 1970. Jednalo se o energickou vůni s jemným citrusem, bylinkami a kořením se vzácným otvorem na dřevo a borovice. Do této doby společnost představila své slavné oranžové obaly a logo s koněm a vozem. Dalším velkým krokem, pokud jde o pánské vůně, bylo vydání legendární vůně Terre D'Hermes (2006). To byl pro Hermes další velký úspěch a dodržela tradici používání lesní a citrusové vůně, ale zcela novým způsobem. Terre D'Hermes je velmi oblíbená složitá vůně, která se na pokožce rozvíjí pomocí pomerančů, pepře, patchouli, pelargonie, lesa a benzoinu, které vytvářejí smysl pro zemitý materiál, jako je dřevo a kámen. Tato vůně byla také představena v omezených edicích, jako je svěžest Terre d'Hermes Eau Tres Fraiche, která mísí dřevnatost s některými čerstvými citrusovými plody, jako je grapefruit.

Hermès se stále rozšiřuje a v roce 2015 spolupracovali s technologickým gigantem Apple na speciálních kožených vydáních Apple Watch. To má velkou tradici v hodinkách Hermès, které byly vyráběny již od třicátých let minulého století.

Zobraz vše

Hermes časové osy

Hermes
Kolekce
JIŽ OD
2.268
Hermes Bel Ami
JIŽ OD
458
Hermes Eau d'Orange Verte
JIŽ OD
458
Hermes Eau de Citron Noir
JIŽ OD
642
Hermes Eau de Mandarine Ambrée
JIŽ OD
686
Hermes Eau de Narcisse Bleu
JIŽ OD
642
Hermes Eau de Néroli Doré
JIŽ OD
458
Hermes Eau de Rhubarbe Ecarlate
JIŽ OD
2.248
Hermes Equipage
JIŽ OD
2.072
Hermes L'Ambre des Merveilles
JIŽ OD
757
Hermes Le Jardin de Monsieur Li
JIŽ OD
2.188
Hermes Rocabar
JIŽ OD
717
Hermes Terre D'Hermes
JIŽ OD
1.465
Hermes Un Jardin Apres La Mousson
JIŽ OD
884
Hermes Un Jardin En Mediterranee
JIŽ OD
774
Hermes Un Jardin Sur Le Nil
JIŽ OD
774
Hermes Un Jardin Sur Le Toit
JIŽ OD
1.585
Hermes Voyage d'Hermes