30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Hugo Boss Pánské vůně

Hugo Boss byl založen v Metzingenu v Německu v roce 1924 jako oděvní firma pro muže. Od sedmdesátých let se společnost rychle rozrostla a značka Hugo Boss se nyní nachází ve více než 120 zemích. V posledních letech se společnost zaměřila na rozvoj značky na rozvíjejících se trzích, jako je Dálný východ.

Dnes je pánské oblečení rozděleno do různých značek: Boss Black (nebo jen Boss) pro klasické pánské oblečení a je největší značkou; Boss Orange pro běžné pánské oblečení; Boss Selection vyrábí pánské oblečení pro zralejší trh; Boss Green (dříve nazývaný Boss Sport) pro sportovní oblečení; Hugo pro progresivní moderní pánské oblečení. Boss a Hugo oblečení jsou často uváděny na prestižních módních přehlídkách po celém světě.

První vůně Hugo Boss byla vydána v roce 1985. Boss Number One, mužská vůně s medem a tabákem, byla v době vydání velkým úspěchem. Ostatně všechny vůně Hugo Boss byly pro muže zajímavé.

Od poloviny devadesátých let minulého století vydala společnost Hugo Boss řadu různých pánských vůní. Mezi nejoblíbenější patří Hugo (1995), Boss Bottled (1998) a Boss In Motion (2002). Sportovní řada In Motion, která se zaměřuje na čerstvé, energické citrusové tóny a koření, od té doby vyrábí řadu variant, jako jsou In Motion Electric, In Motion Green, In Motion Black a In Motion White.

Hugo Boss vody po holení a pánské vůně často nosí významné celebrity a sportovci. Ryan Reynolds byl v roce 2010 tváří kampaně Boss Bottled Night, pilot F1 Jenson Button byl tváří vánoční vůně Boss Bottled Sport v roce 2012 a v roce 2013 představil Jared Leto vůni Hugo Red.
Zobrazit více