30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Jean Paul Gaultier Pánské vůně

Jako jeden z nejslavnějších, notoricky známých a úspěšných francouzských návrhářů všech dob se Jean Paul Gaultier může chlubit mnoha dalšími věcmi. Na cestě k úspěchu se ocitl už ve věku 18 let, když ho objevil známý designér Pierre Cardin. Gaultier je muž, který se neustále rád znovu objevuje, udržuje se svěží ve světě módy a vždy nechává fanoušky a tisk v nejistotě. To přineslo kritiku i podporu jeho tvorbě, nicméně to nezabránilo tomuto nesmírně ikonickému návrháři, aby své sny uskutečnil.

Jean Paul Gaultier je všude se svými rozpoznatelnými, silnými vůněmi, vlastní výstavou známou jako "Módní svět Jeana Paula Gaultiera: Od chodníku po catwalk", která je dodnes na cestách a také navrhl kostýmy pro známé osobnosti, jako je Kylie Minogue pro její celosvětovém turné 2008 a ikonická zpěvačka Leslie Cheungová, která najala Gaultiera, aby navrhl 8 různých kostýmů na poslední turné, které před svou smrtí předvedla. V roce 2012 byl Gaultier jmenován členem poroty hlavní soutěže na filmovém festivalu v Cannes - poprvé byl pozván módní návrhář, aby se stal součástí poroty a v roce 2012 navrhl šaty francouzské účastnice Eurovision Song Contest v Azerbajdžánu.

Gaultier v současné době navrhuje pro 3 kolekce: jeho vlastní couture a řada běžné módy pro muže i ženy. Gaultier navrhl kostýmy pro mnoho filmů - Pátý element, Kika a Peter Greenaway, The Cook, Thief, His Wife and Her Lover. Nemáme mnoho informací o tomto slavném francouzském módním návrháři - je poměrně tajnůstkářský - ​​ale to, co o něm víme, je, že tenhle člověk stojí za tím, čemu dává své jméno, a má hluboké přesvědčení a vnitřní instinkty ohledně úspěchu, který vytváří.

První vůně pro moderního muže byla jednoduše nazvaná "Le Male" a byla představena na základě úspěchu vůně pro ženy "Classique", která byla vydána v roce 1993. Existuje několik verzí této vůně - Gaultier rád udržuje věci poměrně přímočaré a jednoduché, a proto má pouze 4 nebo 5 různých kolekcí parfémů jak pro muže, tak pro ženy - dosud existuje přes 70 různých verzí těchto kolekcí.

Mezi některé z nejznámějších pánských vůní patří Fleur du Mâle, která byla vypuštěna v dubnu 2007. Krátce poté byla vydána "Eau de Cologne Fleur du Mâle", která je lehčí verzí Fleur du Mâle a v roce 2011 byla představena nová pánská vůně Kokorico - po velmi úspěšném roce pro Gaultiera na Fashion Show Haute Couture 2011/2012.
Zobrazit více