30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Jimmy Choo Pánské vůně

Jako jedna z nejoblíbenějších luxusních značek na světě je Jimmy Choo jednou z nejznámějších značek jak pro muže, tak pro ženy. Jimmy Choo v žádném případě není značka, která se stará jen o ženy. S více než 150 obchody ve 32 zemích a také přítomností v některých z nejprestižnějších oddělení a specializovaných obchodech po celém světě má značka Jimmy Choo obrovský úspěch od svého vzniku v květnu 1996. První obchod byl otevřen na Motcomb Street v Londýně a dodnes doplňuje distribuci v některých z nejprestižnějších obchodů s více značkami na světě.

O dva roky později se společnost rozšířila do USA a otevřela dva obchody v New Yorku a Beverly Hills. Mezinárodní expanze pokračovala díky tomu, že si Jimmy Choo zajistil prodej svých výrobků v nejprestižnějších luxusních nákupních destinacích nejprestižnějších světových měst, včetně Sloane Street a Bond Street v Londýně, Avenue Montaigne v Paříži, Via Condotti v Římě, Madison Avenue v New Yorku, Rodeo Drive v Beverly Hills, a Ginza v Tokiu.

Po ukončení studia začal Choo pracovat v obchodě v Hackney, který otevřel v roce 1986 a zároveň si pronajal starou nemocniční budovu. Jeho řemeslné zpracování a návrhy byly brzy zaznamenány širokou veřejností a jeho výtvory byly na nejméně osmi stránkách ve vydání Vogue v roce 1988. V roce 1996 vznikla společnost Jimmy Choo Ltd s pomocí Tamary Mellonové, britské redaktorky Vogue a brzy sexy střihy, módní design a výjimečné italské řemeslné zpracování oslovilo sofistikovanou klientelu, která umožnila okamžitý a obrovský úspěch hned první kolekce.

Choo má nejen širokou škálu pánské obuvi výjimečné kvality, ale vychází modernímu muži vstříc tím, že nabízí nejnovější trendy v pánských doplňcích a taškách a nabízí svým zákazníkům vlastní oddělené sezónní sbírky pro muže. V roce 2003 získal Jimmy Choo OBE oceněné od anglické královny za svou roli v tom, aby se Londýn stal hlavním módním městem světa. Získal také čestné stipendium na University of Arts v Londýně (2009) a byl vítězem soutěže Design Award for Asia Award "The Outstanding Malaysian Designer 2011".

V dubnu 2001 prodal Choo svůj 50% podíl ve společnosti za 10 milionů liber. Od té doby soustředil svou práci na exkluzivní řadu Jimmy Choo Couture vyráběnou na základě licence od společnosti Jimmy Choo Ltd a nadále produkuje parfémy, které jsou dlouhodobě žádoucími produkty. Řada Jimmy Choo London, také známá jako Jimmy Choo Ready-To-Wear, zahrnuje doplňky jako kabelky a tašky pro moderní muže. I nadále se velmi těšíme na další expanzi pánských vůní a vod po holení Jimmy Choo poté, co jsme si užili aromatické sladké a mužské tóny vůně Jimmy Choo Man (2014).
Zobrazit více