30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Joop! Pánské vůně

Joop je německá módní značka umělce a módního návrháře Wolfganga Joopa. Založil svou vlastní značku na začátku osmdesátých lét poté, co pracoval roky jako nezávislý návrhář a stal se známý pro svou práci s kožešinou. Joop! s vykřičníkem měl oddělit jeho jméno od jeho značky. První kolekce oblečení pro muže byla představena v roce 1985 a první Joop! kolínská byla vydána v roce 1987.

Joop! je bezesporu nejznámější svými vůněmi pro muže v typických pestrobarevných lahvích. JOOP! Homme (1989) je ve své světle fialové lahvi velmi dobře rozpoznatelná a vyznačuje se smyslnou a svěží vůní s květinami, kořením a vanilkou na dřevěném základu. Je známý díky své neuvěřitelně dlouhé výdrži a nedoporučujeme používat více než 1 nebo možná 2 střiky, pokud nechcete, aby celý svět věděl, že máte na sobě JOOP! Tato pánská sladká vůně byla oblíbena muži se smyslem pro dobrodružství po mnoho let a bylo vydáno mnoho jejích variant jako Joop! Homme Wild (2009) a intenzivní Joop! Homme Extreme (2014). Dalšími populárními vůněmi Joop pro muže jsou Joop! Jump (2005), energický aromatický fougere a Joop! Go! (2006), s tóny rebarbory, pimenta a hořkého pomeranče s pižmovým základem pro čerstvou a zábavnou vůni.

Wolfgang Joop opustil značku na přelomu tisíciletí a nyní se zabývá novou značkou, WUNDERKIND. Značka je nadále inspirována jeho zvláštními návrhy.
Zobrazit více