30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Kenzo Pánské vůně

Značka Kenzo byla založena v roce 1970 japonským designérem Takadou Kenzem, který se přestěhoval do Paříže v roce 1964. Jeho první prodejna se jmenovala "Jungle Jap" a rozhdoně záhy ukázala více avantgardních rysů, než bylo obvyklé, módu pro ženy, která se proslavila svými neotřelými potisky a barevnými kombinacemi. Kenzo nyní vlastní společnost LVMH (Louis Vuitton, Moët, Hennessy), ale značka rozhodně neztratila tento podivný smysl pro avantgardní módu díky návrhářům jako Humberto Leon a Carol Lim, kteří zůstávají věrní avantgardní podstatě značky Kenzo.

V roce 1983 podnikl Kenzo svůj první krok směrem k pánské módě a představil kolekci pro náročného moderního muže. Vývoj samozřejmě trval nějaký čas, ale brzy uviděl příležitost, která by mu také umožnila rozšířit se na dětskou a domácí kolekci. Tato expanze nakonec vedla k odchodu Kenza do důchodu v roce 1999, i když je stále zapojen do fungování značky a často předkládá nápady a návrhy pro Kenzo.

Kenzo představil svou první pánskou vůni v roce 1991, Kenzo Pour Homme, aromatickou vodní vůni, která se objevila ve velmi moderní modré lahvičce a krabičce. Některé další oblíbené pánské vůně zahrnují teplou a kořeněnou Jungle Homme (1998), aromatické a citrusové L'Eau Par Kenzo Pour Homme (1999), čerstvé a dřevité Tokio (2007), lesní a aromatické L'Eau Par Kenzo Eau Indigo (2009), pikantní svěží Kenzo Homme Sport (2012) a mnoho dalších.
Zobrazit více