Kenzo Pánské vůně

Značka Kenzo byla založena v roce 1970 japonským designérem Takadou Kenzem, který se přestěhoval do Paříže v roce 1964. Jeho první prodejna se jmenovala "Jungle Jap" a rozhdoně záhy ukázala více avantgardních rysů, než bylo obvyklé, módu pro ženy, která se proslavila svými neotřelými potisky a barevnými kombinacemi. Kenzo nyní vlastní společnost LVMH (Louis Vuitton, Moët, Hennessy), ale značka rozhodně neztratila tento podivný smysl pro avantgardní módu díky návrhářům jako Humberto Leon a Carol Lim, kteří zůstávají věrní avantgardní podstatě značky Kenzo.

V roce 1983 podnikl Kenzo svůj první krok směrem k pánské módě a představil kolekci pro náročného moderního muže. Vývoj samozřejmě trval nějaký čas, ale brzy uviděl příležitost, která by mu také umožnila rozšířit se na dětskou a domácí kolekci. Tato expanze nakonec vedla k odchodu Kenza do důchodu v roce 1999, i když je stále zapojen do fungování značky a často předkládá nápady a návrhy pro Kenzo.

Kenzo představil svou první pánskou vůni v roce 1991, Kenzo Pour Homme, aromatickou vodní vůni, která se objevila ve velmi moderní modré lahvičce a krabičce. Některé další oblíbené pánské vůně zahrnují teplou a kořeněnou Jungle Homme (1998), aromatické a citrusové L'Eau Par Kenzo Pour Homme (1999), čerstvé a dřevité Tokio (2007), lesní a aromatické L'Eau Par Kenzo Eau Indigo (2009), pikantní svěží Kenzo Homme Sport (2012) a mnoho dalších.

Zobraz vše

Kenzo časové osy

Kenzo
Kolekce
JIŽ OD
1.319
Kenzo Aqua
JIŽ OD
1.043
Kenzo Aqua Kenzo Pour Homme
JIŽ OD
675
Kenzo Homme
JIŽ OD
1.310
Kenzo Homme Night
JIŽ OD
1.141
Kenzo Jungle Pour Homme
JIŽ OD
1.132
Kenzo Kenzo Power
JIŽ OD
667
Kenzo L'Eau par Kenzo pour Homme
JIŽ OD
968
Kenzo Totem Orange