30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků
Sledované Doručení s Direct Link

Kylie Minogue Pánské vůně

Okouzlila národ, když se objevila jako Charlene v seriálu Neighbours a její úspěch od té doby stále rostl - nejenže je dnes inspirace pro mnoha žen, ale Kylie Minogue je také jednou z nejznámějších ženských osobností mezi muži i mezi gay komunitou. Je známá pro svá hudební videa, zejména "Spinning Around", kde měla na sobě slavné zlaté kalhoty. Kylie Minogue odstartovala svou hudební kariéru ve věku 19 let a její první nahrávka debutovala v roce 1987. Její slavný Single "The locomotion" vévodil australským žebříčkům po několik týdnů a stále zůstává jednou z nejznámějších písní mezi muži a ženami (ačkoli ne všichni přiznávají, že ho znají) všech dob.

Během devadesátých let 20. století rozvíjela Kylie Minogue svou hudební kariéru a stala se úspěšnou umělkyní, spolupracující s uznávanými hudebníky jako je Nick Cave a hrající v řadě filmů, kde měla hlavní i epizodní role. Jedno z jejích nejslavnějších vystoupení bylo v roce 2007 na hudebních cenách MTV, kde zpívala hit Kids s Robbie Williamsem. Mezi další skvělé umělce, se kterými spolupracovala, patří The Pet Shop Boys, The Chemical Brothers a role v trháku "Moulin Rouge" v roce 2000.

V březnu 2010 byla Minogue vyhlášena jednou z nejmocnějších celebrit v Británii. Předvedla svou sladkou a zábavnou povahu a brzy byla Brity přijata za svou a byla často obklopena pozitivním rozruchem. Minogue se stala známou pro svých mnoho kontrastních vlastností dnešní moderní ženy. Je smyslná, přesto sladká, sexy a okouzlující. Je citlivá, silná, svůdná, okouzlující a hravá a mnohem víc. Vůně a vody po holení, které Minogue vytvořila během svého období boje s rakovinou, odráží mnohostrannou osobnost Kylie Minogue.

Ačkoli vytvořila jen jednu vůni pro muže, Minogue je velmi vyhledávaná a její popularita během let neklesá. Byla několikrát vyhlášena jednou z nejvíce sexy žen všech dob v pánských časopisech, jako je FHM a média ji označila za sexsymbol v poměrně raném věku. Ona se říká, že se cítí velmi pohodlně, miluje své gay fanoušky a často vystupuje na gay akcích po celém světě už od roku 1988. Minogue je od té doby největší mužskou ikonou všech dob a je jednou z nejvlivnějších popových hvězd na celém světě.

V roce 2009 vydala Kylie Minogue svou první vůni pro muže, ačkoli ta je často zastíněna těmi, které vydala pro ženy. Říká se, že je to silná, vytrvalá a neohrožená vůně, ale zároveň emocionální a smyslná. Jedná se o složitou a kontrastní vůni a představuje muže s mnoha protiklady. Svůdná kolínská Inverse je perfektní volbou pro charismatického muže a je ideální pro denní i večerní použití. Minogue je o této vůni přesvědčena a říká, že nastal správný čas, aby představila svou první vůni pro muže - chtěla vytvořit něco pro moderního muže, protože její svět je plný pohledných mužů, kteří jsou rádi, že zapomenou na stereotypy a mohou si vybrat něco úplně netradičního a to je to, čeho doufala, že dosáhne touto ohromující vůní.
Zobrazit více
Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje
Upozornění
na prodej
Tipy pro
krásu
Slevové
kódy