30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Lacoste Pánské vůně

Francouzský módní dům Lacoste byl založen v roce 1933 a je známý prodejem špičkových oděvů, obuvi, hodinek, brýlí a vůní. Jeho logo krokodýla je mezinárodně uznávané. Zakladatel společnosti, René Lacoste, byl díky své rozhodnosti na tenisovém kurtu nazýván "Krokodýl". Vztah mezi značkou a sportem byl vždy velmi silný, a proto Lacoste navrhuje košile pro tenis, golf a plachtění. V roce 1952 byly ikonické sportovní košile v řadě jasných barev vyvezeny nejprve do Spojených států a byly vyhlášeny jako "symbol kompetentních sportovců" pro vyšší společnost. Od té doby byla značka Lacoste spojována s preppy stylem a vyšší společností.

Bernard Lacoste, syn Reného, převzal firmu v roce 1963 a od té doby společnost zaznamenala solidní růst. Dosáhla své popularity v USA v pozdních 70. letech a v 80. letech se stala naprostou nezbytností pro každého, kdo chtěl držet krok s módou. Od Bernardovy smrti v roce 2006 převzal management jeho bratr. Společnost Lacoste v 80. letech představila boty, hodinky, kožené zboží a vůně.

První vůní pro muže byla Lacoste Original a byla představena v roce 1984. V roce 1996 uvedla Lacoste Booster, čerstvou aromatickou a dřevitou vůni složenou z pomeranče, eukalyptu, máty a bazalky. Pour Homme (2002) je ovocná a svěží vůně s tóny grapefruitu, bergamotu, švestky a jablek. Řada Lacoste L.12.12 se skládá z bílých, modrých, červených, černých a zelených lahviček, které obsahují jednu specifickou složku, která odráží barvu lahve. Novější verzi je čerstvý Lacoste Live (2014), který obsahuje tóny zelených listů, lékořici a guajakové dřevo.
Zobrazit více