30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Lamborghini Pánské vůně

Lamborghini je italský výrobce sportovních automobilů a luxusní značka. Společnost byla založena v roce 1963 a zůstává jednou z nejvyhledávanějších značek na světě. V roce 1999 uvedli svou první vůni Lamborghini Pour Homme.

Když Ferruccio Lamborghini založil firmu počátkem šedesátých let, měl jediný cíl; vytvořit nejrychlejší a nejmodernější sportovní vůz v Itálii. Tehdy byl Ferrucio průmyslovým magnátem. Byl vychován v rodině farmářů a udělal štěstí tím, že vyráběl traktory. Byl opravářem, s chutí nakupoval auta a rozebíral je, a když byl v armádě, stal se známý pro své opravářské dovednosti. Když se Ferrari stal známým pro své sportovní vozy v pozdních 50. letech, Lamborghini byl ohromen, ale brzy začal být přesvědčen, že by mohl vytvořit lepší auto s využitím technologií, které vyvinul pro svou traktorovou firmu. Viděl, že Ferrari je příliš hlučné a není dostatečně odolné, v podstatě se jednalo o závodní vůz, který nebyl určen k jízdě na běžných silnicích. S využitím svých vlastních dílů traktorů se Lamborghini rozhodl vyrobit vlastní luxusní automobil, tzv. Gran Turismo, vysoce výkonný typ sportovního vozu schopného dlouhých výletů na všech silnicích. Lamborghini Miura P400 byl prvním velkým úspěchem značky a zůstává klasickým vozem. Lamborghini se od té doby stal jedním z největších výrobců luxusních automobilů na světě a jméno je synonymem vysokého výkonu a nejvyšší kvality. Kromě legendární Miury, mezi některé z jejich nejznámějších modelů patří Murcielago, Diablo a Aventador.

První vůní Lamborghini pro muže byla elegantně pikantní a aromatická Lamborghini Pour Homme. Vůně přichází v lavničce připomínající klasické automobily značky a samotná vůně je směsí citrusových plodů, pepře, jalovce, koriandru a šalvěje na bázi borovice a kořene kosatce. Další vůně Lamborghini jsou kolínská Overall (2004), citronové aroma v lahvičce se stopkami a Lamborghini Classico (2013), směs limetky, citronu, bylin a levandule na bázi dřevnatého benzoinu. Lamborghini vody po holení a vůně jsou někdy vdáványy pod názvem Tonino Lamborghini.
Zobrazit více