30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Laura Biagiotti Pánské vůně

Laura Biagiotti se narodila v Římě v roce 1943 a je italskou módní návrhářkou. Její matka byla švadlena, která vytvořila uniformy pro italskou leteckou společnost Alitalia. Laura se připojila k rodinnému podnikání a po několika letech založila vlastní společnost společně se svým manželem Gianni Cignou. Svou první kolekci představila v roce 1972 a brzy se proslavila. Její dámské oblečení bylo cenově dostupné, ale přesto luxusní, módní a vyrobené z vysoce kvalitních materiálů.

Úspěch Laury Biagiotti je uznáván jak doma, tak iv zahraničí. Získala ocenění Rytířů práce od bývalého italského prezidenta Oscara Luigi Scalfara za její dlouholetou kariéru v oblasti módy. V roce 1992 získala ocenění Žena roku v New Yorku a o rok později získala ocenění Marco Polo v Pekingu za to, že v roce 1988 přivezla italské kolekce do Číny. Také obdržela cenu od vnučky Michaila Gorbačovova za to, že byla první italkou, která v roce 1995 představila svou kolekci v Rusku. Nejnovější ocenění obdržela v roce 2011, jedno od Nadace Itálie-USA a jednu od prezidenta Napolitana.

První vůní, kterou vydala Biagiotti, byla Fiori Bianchi (1982). Její podpisová vůně pro ženy a bestseller je Roma a verze pro muže, Roma Uomo, byla představena v roce 1995 a je to dřevitá, svěží a aromatická vůně. Láhev je tvarována jako římský chrám s plnými sloupy a entablaturou. Mistero di Roma Uomo (2010) je čerstvá a letní vůně složená z mandarinek, grapefruitu a santalového dřeva. Tempore Uomo (1999) je dřevitá a pikantní vůně pro muže.
Zobrazit více