30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Lolita Lempicka Pánské vůně

Vášeň pro módu a design Josiane Maryse Pividalové začala již ve velmi raném věku, když začala vyrábět šaty pro své panenky. Její vášeň pro umění a poezii ji přiměla, aby si změnila jméno na Lolita Lempicka (podle slavného Nabokovova románu "Lolita" a malířky Tamary de Lempicky). Její módní dům je většinou znám pro své vůně. Nicméně, Lolita šaty jsou také proslulé svou jemnou elegancí a byly noseny různými celebritami, včetně Elle Fanningové, která je také tváří vůně Le Premier Parfum (2010). Designy Lolity Lempicky ovlivňují její vášeň pro pohádky, umění a přírodu. Její výtvory vždy odrážejí některé kouzelné prvky přírody a kouzelné světy. To je to, co ji činí tak jedinečnou ve srovnání s ostatními.

Lolita Lempicka také spolupracovala s Nissan Motor Company na úpravách konstrukce Nissan Micra. Jejich partnerství pokračuje i dnes a byly vydány tři verze Micry, včetně kabrioletu. Také zahájila spolupráci se společností Samsung na designu mobilního telefonu.

Její první vůní pro muže byla Lolita Lempicka au Masculin (2000). Je to orientální vanilková vůně, obsažená v kouzelné fialové láhvi, která vypadá jako blok ledu. Pokračování, L'Eau au Masculin bylo vydáno v roce 2010 a je kořeněnou a dřevitou vůní v třpytivé jablečně-zelené průsvitné láhvi.
Zobrazit více