30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Mont Blanc Pánské vůně

Mont Blanc, německá společnost zabývající se luxusním zbožím, která je proslulá vysoce kvalitními pery a hodinkami, byla založena v roce 1908 Claus-Johannesem Vossem a Augustem Ebersteinem. Nezačali se širokou škálou výrobků, protože se zpočátku zaměřili pouze na výrobu krásných per, ale jejich první pozoruhodné pero - Montblanc z roku 1910 - později dalo společnosti také slavné jméno Mont Blanc. Společnost rozšířila svou nabídku o kožené zboží, notesy a psací potřeby do roku 1935, které pozvalo širší spektrum nových a brzy věrných zákazníků. A konečně v sedmdesátých letech společnost Dunhill získala většinový podíl v Mont Blanc a po ní převzala společnost Richemont spolu s dalšími luxusními značkami, jako jsou Cartier a Van Cleef & Arpels.

Bylo to vlastnictví skupiny Richemont, díky kterému došlo k rozsáhlému rozšíření sortimentu výrobků Mont Blanc o větší kožené zboží, jako jsou kufříky, a také o klenoty a hodinky. Až v roce 2001 představila společnost Mont Blanc svou první vůni, Presence, jemně sladkou orientální a dřevitou vůni pro ženy. Mužská verze Presence vyšla krátce poté, nabídla mužskému protějšku nádherně žhavou a pikantní kombinaci jako doplněk ženské verze.

Mont Blanc často uvádí novou vůni společně s novou kolekcí luxusního zboží, jako je kolekce hodinek Timewalker, jejíž uvedení v roce 2005 doprovázela nyní oblíbená pánská vůně Starwalker. Všechny parfémy Mont Blanc, ať už se jedná o parfémy muže nebo ženy, jsou vyráběny ve spolupráci s Inter Parfums Inc. Dalšími oblíbenými vůněmi v sortimentu pánských vůní Mont Blanc a vod po holení jsou čerstvé a pikantní tóny Presence Cool (2002), sladké a dřevité akcenty Individuel (2003), aromaticky svěží a kořeněné tóny Homme Exceptionnel (2008), aromaticky sladké a pikantní akcenty Legend (2011) nebo teplé a pikantní tóny Emblem (2014).
Zobrazit více