30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Mugler Pánské vůně

S více než 80 vůněmi není divu, že je Thierry Mugler světovou superstar ve světě parfémů a vod po holení. Je francouzským módním návrhářem a tvůrcem mnoha parfémů. Mugler se vždy více soustředil na kresbu než na školu a už od jeho prvních návrhů bylo jasné, že je skutečný originál. Často je popisován jako poněkud bizarní a excentrický, a často byl nepochopen šéfredaktory módních časopisů a kritiky, kteří nerozuměli jeho stylu.

V roce 1978 si Mugler otevřel svůj první pařížský butik na náměstí Place des Victoires v samotném centru a současně představil svou první módní kolekci pro muže. Tato kolekce všestranných pánských oděvů přepracovala klasickou maskulinitu a dala jí výrazný, ostrý a moderní styl, který se vyznačoval futuristickými tvary a prvky fantazie. Mugler byl ve svém designu velmi přesný, takže všechny kusy měly čistý, strukturovaný střih, který načrtl nejen přesně rozpoznatelnou siluetu, ale také jedinečný styl, který na konci 20. století vévodil módním přehlídkám.

Během 80. a 90. let se Thierry Mugler stal mezinárodně uznávaným návrhářem a jeho kolekce se brzy dočkaly mezinárodního uznání a úspěchu. Jeho úspěch se v žádném případě neomezuje pouze na módu - v roce 1993 vytvořil slavné malé černé šaty, které měla na sobě Demi Moore e filmu Neslušný návrh, v roce 2002 spolupracoval s Cirque du Soleil a vytvořil všechny kostýmy a identitu Postavy v přehlídce a v roce 2009 pracoval jako umělecký poradce zpěvačky Beyonce, kdy vytvořil kostýmy pro její světové turné "I am........World Tour".

První pánská vůně vznikla díky úspěchu Muglerovy první ženské vůně, Angel, která byla revolučním novým typem vůně známým jako gurmánská. První vůní pro muže byla Angel Men nebo A * Men. Tato vůně obsahuje tóny karamelu, kávy vanilky, patchouli a medu a je jednou z prvních, která je tak silně založena na složkách souvisejících s potravinami, což je jedna z Muglerových životních vášní. Lahvička byla navržena samotným Thierry Muglerem a existují dvě varianty - lesklá kovová a gumová černá. Další pánské vůně jsou například B * Men (2004), která představuje ztělesnění velké dětské vášně Thierryho Muglera ke komiksům a superhrdinům.

V roce 2011 se Mugler zajímal o kuchyni i nadále tím, že představil řadu s názvem "The Taste of Fragrance" pro muže i ženy, která spojila svět parfému a gurmánské kuchyně. V kolekci jsou čtyři vůně - 3 pro ženy a 1 pro muže a každá vůně byla obohacena gurmánskou složkou neboli "zesilovačem chuti". Tento originální počin, společně s jeho stále rostoucím množstvím parfémů a vod po holení, umožnilo Thierry Muglerovi stát se jedním z nejznámějších výrobců parfémů všech dob.
Zobrazit více