30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků
Sledované Doručení s Direct Link

Paris Hilton Pánské vůně

Takzvaná “skandální kráska”, která se objevila v televizních pořadech, filmech a bezpočtu bulvárních časopisech, hotelová dědička Paris Hilton vydala v roce 2005 svou první vůni pro muže.

Čistá hodnota společnosti obchodnice, spisovatelky a milovnice vyšší společnosti Paris získala vlastní majetek tím, že se objevila ve více než 25 filmech, včetně House of Wax (2005), Raising Helen (2004) a The Who Who Saved Christmas (2010), to abychom jmenovali jen několik a produkovala vlastní televizní show The Simple Life (2003-2007), Moje nová BFF (2008-2011) a Svět podle Paris (2011). Paris je v současné době aktivní jako mezinárodní DJka a nejprodávanější módní návrhářka. Po celém světě funguje 44 obchodů značky Paris Hilton, kde se prodává oblečení, tašky a vůně. Přestože v současné době pracuje jako DJka, Paris vydala jediné album v roce 2006. Toto album způsobilo spoustu kontroverzí, nelze však popřít, že "Stars Are Blind" byla hit.

První kolínské Paris Hilton pro muže, Paris Hilton a Paris Hilton for Men byly představeny v roce 2005. Paris Hilton for Men je dřevitá a aromatická vůně s krásnými podtóny fíkových listů, manga a růžového pepře. V roce 2006 byly vydány dvě další pánská vůně, Heir and Just Me for Men. Obě tyto vůně byly vytvořeny jako doplněk svých dánských protějšků, nicméně mají velmi výraznou pánskou vůni a jsou velmi unikátní. Just Me for Men kombinuje ovocné přísady, jako je borůvka a mandarinka, se zajímavými kořeněnými tóny muškátového oříšku a kadidla. Heir je klasická vůně, vhodná pro každodenní nošení.
Zobrazit více
Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje
Upozornění
na prodej
Tipy pro
krásu
Slevové
kódy