30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Versace Pánské vůně

Versace je italská módní společnost, založená v roce 1978 Giannim Versace, která vyrábí oděvy pro muže a ženy, bytové doplňky, make-up a vůně. Kolekce Gianniho Versace byly inspirovány pop-artem a starověkým římským a řeckým uměním.

Versace měl mnoho přátel z řad známých osobností, které obdivovaly jeho výtvory a hrdě je nosily na společenské akce a večírky. Jeho sestra, Donatella Versace, zastupuje značku od smrti svého bratra v roce 1997. Je viceprezidentkou i vedoucí designérkou.

Společnost je známá tím, že ji chválilo mnoho celebrit. Versaceho šaty nosily známé hvězdy na červeném koberci a umělci během svých živých vystoupení. Lady Gaga je dobrou přítelem přítelkyní Donatelly Versace a je také tváří kampaní značky. Navíc Elton John a Gianni Versace byli velmi blízcí přátelé a když zemřel Gianni, Elton John mu věnoval album The Big Picture.

Parfémy společnosti Versace zahrnují řadu mužských a ženských vůní. Všechny parfémy se vyrábějí ve firmě EuroItalia s.r.l, která poskytuje poradenství i pro jiné značky, jako jsou Moschino a Richmond. Versace L'Homme byla vydána v roce 1986 a obsahuje zajímavé vůně, jako je patchouli, bazalka, kůže a pimento. O deset let později vydala Versace The Dreamer, pánskou dřevitou vůni obsahující tóny tabáku, jalovce a estragonu. Versace Eau Fraiche je pánská vůně, která uvolňuje vůni šafranu a pižma, jakmile uschne na kůži. Mužský ekvivalent Red Jeans je Blue Jeans, sladká, kořeněná a svěží vůně složená z listů bazalky, citronu, palisandru a levandule.
Zobrazit více