30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Abercrombie & Fitch Parfém & Dámské vůně

Společnost Abercrombie & Fitch byla založena v roce 1892 jako exkluzivní prodejce sportovního a loveckého zboží ve čtvrti Manhattan v New Yorku. Zakladatelé, David T. Abercrombie a Ezra H. Fitchová, se specializovali na prodej kvalitního zboží, jako jsou rybářské pruty, stany a drahé brokovnice. Úspěch společnosti trval až do roku 1976, kdy úpadek nakonec přinutil dvojici k uzavření jejich vlajkového obchodu na Manhattanu. Naštěstí byla značka znovu oživena v roce 1978, kdy se stala jedním z nejodvážnějších výrobců a prodejců dámské módy a parfémů.

Společnost Abercrombie & Fitch byla zpočátku uvedena do provozu jako prodejce loveckého oblečení a novinky, ale od poloviny osmdesátých let otevřela nové obchody v New Yorku, Beverly Hills a Dallasu. Právě tohoto oživení si povšimli u The Limited, velkého obchodního řetězce založeného v Ohiu. Kupují práva společnosti Abercrombie & Fitch a brzy ji rozvinuli do neformální značky luxusního životního stylu, tak jak ji známe dnes. Důrazná reklama a filantropie společnosti umožnily konzistentní vysoce kvalitní pokrytí v médiích, které samozřejmě zaujalo veřejnost. A to natolik, že nyní mají několik dceřiných společností, jako jsou Abercrombie Kids, Hollister Co a Gilly Chicks, a nyní provozují více než 1000 obchodů po celém světě. Women's Wear Daily dokonce označilo Abercrombie & Fitch za klasiku "neo-preppy" s trendy designem, představujícím trvalou kvalitu a luxus.

Jejich výběr dámských parfémů není být tak rozsáhlý jako u jiných módních značek a dává tušit, že se v budoucnu dočkáme většího rozmachu. Ať už dáváte přednost elegantní svěžesti vůně Perfume #1 nebo květinově ovocné Wakely, určitě se zamilujete do jejich sortimentu módních dámských vůní.

Abercrombie & Fitch - buďte odvážní, buďte inspirativní, buďte trendy
Zobrazit více