Acca Kappa Parfém & Dámské vůně

Acca Kappa je italská společnost proslulá vytvořením vysoce kvalitních vůní, profesionálních štětců a produktů péče o tělo. Rodina Krüllů vedla společnost od roku 1869 a firma je dodnes rodinnou společností, která zůstává věrná nadčasovým hodnotám a dědictví.

Tato historická značka pomáhá svým zákazníkům dosáhnout příjemného životního stylu, pocitu dobře vykonané práce a úspěchu. Jejich láska k přírodě rezonuje všemi výrobky, stejně jako jejich vášeň pro jednoduchost a autentickou krásu. Jejich příběhem je životní styl, pravá součást italské kultury.

Sortiment parfémů Kappa je proslulý svými nádhernými kombinacemi, používajícími pouze ty nejlepší ingredience dostupné v Itálii. Giardino Segreto, také známý jako parfém tajné zahrady, je krásnou symfonií květinových akcentů. Mezi další oblíbené vůně Kappa patří sladká a nápadně pojmenovaná Wisteria, modrá levandule a měkký a jemný Calycanthus, to abychom jmenovali jen několik. Jejich řada ženských vůní je doplněna několika kolínksými, toletními vodami, a dokonce i klasickými parfémy.

Acca Kappa časové osy

Kolekce
JIŽ OD
1.453
Acca Kappa 1869 Eau de Parfum
JIŽ OD
1.319
Acca Kappa Blue Lavender
JIŽ OD
2.044
Acca Kappa Idillio
JIŽ OD
1.173