30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Acca Kappa Parfém & Dámské vůně

Acca Kappa je italská společnost proslulá vytvořením vysoce kvalitních vůní, profesionálních štětců a produktů péče o tělo. Rodina Krüllů vedla společnost od roku 1869 a firma je dodnes rodinnou společností, která zůstává věrná nadčasovým hodnotám a dědictví.

Tato historická značka pomáhá svým zákazníkům dosáhnout příjemného životního stylu, pocitu dobře vykonané práce a úspěchu. Jejich láska k přírodě rezonuje všemi výrobky, stejně jako jejich vášeň pro jednoduchost a autentickou krásu. Jejich příběhem je životní styl, pravá součást italské kultury.

Sortiment parfémů Kappa je proslulý svými nádhernými kombinacemi, používajícími pouze ty nejlepší ingredience dostupné v Itálii. Giardino Segreto, také známý jako parfém tajné zahrady, je krásnou symfonií květinových akcentů. Mezi další oblíbené vůně Kappa patří sladká a nápadně pojmenovaná Wisteria, modrá levandule a měkký a jemný Calycanthus, to abychom jmenovali jen několik. Jejich řada ženských vůní je doplněna několika kolínksými, toletními vodami, a dokonce i klasickými parfémy.
Zobrazit více