30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Adam Levine Parfém & Dámské vůně

Adam (Noah) Levine, narozený v roce 1979, je americký zpěvák, skladatel, multiinstrumentalista a herec. Ještě na škole s několika spolužáky (Jesse Carmichael, Mickey Madden a Ryan Duusick) založil svou první kapelu, Kara's Flowers. Kapela měla docela úspěch a v roce 1997 se vydala do populární televizní show Beverly Hills 90210. Neměli však dostatek úspěchu a rozhodli se rozdělit se.

V roce 2000 se všichni znovu setkali a rozhodli se dát kapele novou šanci, přidali nového člena, kytaristy Jamese Valentina a změnili své jméno na Maroon 5. Jejich debutové album, Songs About Jane, se stalo multiplatinovým v USA a v následujících letech získali tři ceny Grammy, dvě ceny Billboard Music Awards, dvě americké hudební ceny, ocenění MTV Video Music a World Music Award.

V roce 2007 byl Adam Levine poprvé viděn v televizi v populární show Saturday Night Live, kde se objevil jako komik. Také se objevil na Comedy Central v pořadu "A Night of Too Many Stars" a měl drovnou roli v "Jimmy Kimmel Live". Levine se v roce 2011 ocitl v soutěži "The Voice", kde vítěz byl z jeho týmu, stejně jako vítěz sezóny 5, Tessanne Chinová a vítěz sezóny 9, Jordan Smith.

V roce 2013 Adam Levin vstoupil na trh s parfémy s parfémem Adam Levine pro ženy. V rozhovoru o něm Adam řekl: "Chtěl jsem dělat něco podhodnoceného a elegantního - něco, co by lidé v tomto světě, stejně jako Tom Ford, udělali a něco, na co by mě přitahovalo". Vůně je orientální květinová vůně s tóny šafránu, citrusů, koření, jasmínu a růžových lístků na vanilkové bázi.
Zobrazit více