30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků
Sledované Doručení s Direct Link

Adidas Parfém & Dámské vůně

Adidas byl založen v roce 1949 bratry Adolfem a Rudolfem Dasslerem. Společnost od té doby několikrát změnila majitele, ale nikdy nezapomněla na svou opravdovou vášeň; poskytování nejlepších řešení pro všechny naše sportovní potřeby. To se vyvinulo na globální fenomén, který dnes známe - Adidas je prostě všude! Od golfu po fotbal, tenisové kurty až po koupaliště, a dokonce i olympijské hry, Adidas dokáže zajistit každou sportovní potřebu.

Adidas nyní nabízí širokou škálu produktů od tašek, bot a dalších sportovních potřeb až po chladivé a osvěžující tělové gely, deodoranty a vůně, které všichni známe a milujeme.

Nabízejí také výběr ženských parfémů s něčím, co vyhovuje každé vkusu a stylu; aromatické tóny Citrus Energy (2000), květinová Pure Lightness (2008), lahodná ovocná Fruity Rhythm (2008), dynamické sladké akcenty Fresh Escape (2010), citrusová Happy Game (2011) a mnoho dalších.

Ať už jste aktivní žena, která miluje sport a fitness, nebo prostě jen fanoušek značky Adidas, určitě najdete něco vhodného v kolekci ženských parfémů, deodorantů a sprchových gelů. Jejich všestranné zkušenosti a odborné znalosti také znamenají, že bez ohledu na to, který produkt Adidas si koupíte, budete vědět, že produkt byl speciálně vyvinut pro konkrétní účel.
Zobrazit více
Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje
Upozornění
na prodej
Tipy pro
krásu
Slevové
kódy