Adidas Parfém & Dámské vůně

Adidas byl založen v roce 1949 bratry Adolfem a Rudolfem Dasslerem. Společnost od té doby několikrát změnila majitele, ale nikdy nezapomněla na svou opravdovou vášeň; poskytování nejlepších řešení pro všechny naše sportovní potřeby. To se vyvinulo na globální fenomén, který dnes známe - Adidas je prostě všude! Od golfu po fotbal, tenisové kurty až po koupaliště, a dokonce i olympijské hry, Adidas dokáže zajistit každou sportovní potřebu.

Adidas nyní nabízí širokou škálu produktů od tašek, bot a dalších sportovních potřeb až po chladivé a osvěžující tělové gely, deodoranty a vůně, které všichni známe a milujeme.

Nabízejí také výběr ženských parfémů s něčím, co vyhovuje každé vkusu a stylu; aromatické tóny Citrus Energy (2000), květinová Pure Lightness (2008), lahodná ovocná Fruity Rhythm (2008), dynamické sladké akcenty Fresh Escape (2010), citrusová Happy Game (2011) a mnoho dalších.

Ať už jste aktivní žena, která miluje sport a fitness, nebo prostě jen fanoušek značky Adidas, určitě najdete něco vhodného v kolekci ženských parfémů, deodorantů a sprchových gelů. Jejich všestranné zkušenosti a odborné znalosti také znamenají, že bez ohledu na to, který produkt Adidas si koupíte, budete vědět, že produkt byl speciálně vyvinut pro konkrétní účel.

Adidas časové osy

Adidas
Kolekce
JIŽ OD
140
JIŽ OD
199
Adidas Fizzy Energy