30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Agent Provocateur Parfém & Dámské vůně

Tato poměrně nová značka spodního prádla byla založena teprve v roce 1994 Josephem Correm, synem Vivienne Westwoodové, přední britské módní návrhářky, a jeho tehdejší manželkou Serenou Reesovou. První obchod otevřeli v londýnském Soho na Broadwick Street a jejich cílem bylo vytvořit vysoce kvalitní designové a kreativní barevné spodní prádlo poté, co neúspěšně zkoušeli najít něco podobného u jiných výrobců.

Poté, co se zakladatel a jeho manželka rozvedli v roce 2007, koupila značku Agent Provocateur soukromá investiční společnost, a to se stalo počátkem rostoucího úspěchu, který trvá dodnes. Od té doby se tato přední značka dámského spodního prádla rozšířila do 13 zemí s více než 60 prodejnami po celém světě, samozřejmě ve Velké Británii, ale i v dalších státech Evropy, Severní a Střední Ameriky, v Rusku, na Středním Východě, v Asii a v Austrálii.

V srpnu 2000 představila značka Agent Provocateur svou první vůni Agent Provocateur. Vůně byla vyvinuta tak, aby odrážela poslání této svůdné, smyslné značky-tedy ostrý, intenzivní, téměř animální parfém, velmi provokativní, a tato vůně dodnes zůstává moderní klasikou. Vůně byla kontroverzně prezentována v porcelánové láhvi ve tvaru vejce, které je příjemné na dotek a symbolické pro cílový trh.

Po úspěchu tohoto parfému byla vytvořena řada dalších verzí této svůdné vůně: Agent Provocateur Eau Emotionnelle (2006), Agent Provocateur Maitresse (2006), Strip (2007), DD Edition (2008), L'Agent (2011) a výběr sexy nových vůní v roce 2012. Mezi řadu žen, které předváděly pro tuto zábavu milující značku, patří mimo jiné Kylie Minogue (2001) a Kate Mossová v roce 2006 a 2008. Hollywoodská herečka Maggie Gyllenhaalová nahradila supermodelku Kate Mossovou jako nová tvář pro rok 2007.
Zobrazit více