30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Alyssa Ashley Parfém & Dámské vůně

Alyssa Ashley je francouzská společnost založená v 60. letech společností Houbigant. První vůně Alyssa Ashley, Musk, vznikla v roce 1969 a byla obrovským úspěchem. V nadcházejících letech vznikla řada dalších parfémů pro muže i ženy, jako White Musk a Musk Extreme.

Jméno Alyssa Ashley se ve skutečnosti netýká skutečné osoby. Bylo vymyšleno vedoucím parfumérem projektu Lucou Maffei a bylo inspirováno jeho dcerou Alyssou, která byla pro své dlouhé blond vlasy přezdívaná Ashley. Musk Alyssy Ashley je jednou z klasických vůní pižma. Vůně pižma byla extrémně populární v pozdních 60. letech a pižmové tóny i nadále dominovaly až do počátku 80. let. Mladí lidé se tehdy velice zajímali o jednoduché a přirozené věci a začali se vyhýbat drahým a složitým parfémům a používat jednoduché éterické oleje. Pižmový olej uvolněný v roce 1969 je známý tím, že je vynikající a dlouhotrvající a vyznačuje se náznaky čerstvých citrusů a květin. Je to pravá unisex vůně, která se také odráží na láhvi, která obsahuje symbol muže a ženy ve spojení.

V roce 2000 nastal velký návrat Alyssy Ashley a značka vydala mnoho nových vůní. White Musk (2000) je svěží verze originální vůně pižma s přidanou svěžestí a bílými květinami. Je to smyslná a lehká vůně pro ženy. Další vůně zahrnují čerstvou a ovocnou Fizzy (2005), stejně jako intenzivní Musk Extreme (2009) pro ženy, což je intenzivnější a teplejší verze vůně, pro kterou je Alyssa Ashley známá.
Zobrazit více