30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Amouage Parfém & Dámské vůně

Velmi ceněný parfémový dům Amouage začal podnikat v Ománu a je to pravděpodobně jediná společnost založená sultanátem. Parfumerie byla v regionu vždy oblíbená, a to se traduje zpět tisíce let. V roce 1983 Sultanát Omán založil Amouage, aby přinesl milované vůně Ománu do vnějšího světa a od té doby se společnost rozrostla a stala se vysoce respektovanou luxusní značkou.

Společnost Amouage vždy využívala jen ty nejlepší pro tvorbu svých vůní a jejich vůbec první vůně, elegantní Gold for Women (1983), kombinovalo růže a cibetkové pižmo pod vedením slavného francouzského “nosu” Guye Roberta. I když se jejich vůně staly v Evropě během let velmi oblíbené, Amouage se vždy držel orientální tradice silných, dlouhotrvajících květinových vůní s kvalitními přísadami. Jsou také dobře známé díky svým jedinečným lahvičkám inspirovaným Středním východem.

Pozoruhodné vůně pro ženy zahrnují Ubar (1995), který spojuje šumivé citrusové ovoce a květiny v kombinaci, která je silná i elegantní zároveň a Fate (2013), která se dodává v okouzlující lahvičce, která vypadá, že přechází z jedné barvy do druhé a je v ní rovnoměrně zastoupen pepř, skořice, vanilka a kůže.
Zobrazit více