Amouage Parfém & Dámské vůně

Velmi ceněný parfémový dům Amouage začal podnikat v Ománu a je to pravděpodobně jediná společnost založená sultanátem. Parfumerie byla v regionu vždy oblíbená, a to se traduje zpět tisíce let. V roce 1983 Sultanát Omán založil Amouage, aby přinesl milované vůně Ománu do vnějšího světa a od té doby se společnost rozrostla a stala se vysoce respektovanou luxusní značkou.

Společnost Amouage vždy využívala jen ty nejlepší pro tvorbu svých vůní a jejich vůbec první vůně, elegantní Gold for Women (1983), kombinovalo růže a cibetkové pižmo pod vedením slavného francouzského “nosu” Guye Roberta. I když se jejich vůně staly v Evropě během let velmi oblíbené, Amouage se vždy držel orientální tradice silných, dlouhotrvajících květinových vůní s kvalitními přísadami. Jsou také dobře známé díky svým jedinečným lahvičkám inspirovaným Středním východem.

Pozoruhodné vůně pro ženy zahrnují Ubar (1995), který spojuje šumivé citrusové ovoce a květiny v kombinaci, která je silná i elegantní zároveň a Fate (2013), která se dodává v okouzlující lahvičce, která vypadá, že přechází z jedné barvy do druhé a je v ní rovnoměrně zastoupen pepř, skořice, vanilka a kůže.

Amouage časové osy

Amouage
Kolekce
JIŽ OD
3.637
Amouage Beloved
JIŽ OD
3.262
Amouage Ciel pour Femme
JIŽ OD
3.637
Amouage Dia
JIŽ OD
3.637
Amouage Gold
JIŽ OD
3.793
Amouage Journey
JIŽ OD
3.637
Amouage Jubilation for Women
JIŽ OD
3.171
Amouage Reflection
JIŽ OD
3.822
Amouage The Library Collection Opus I
JIŽ OD
3.443
Amouage The Library Collection Opus II
JIŽ OD
3.822
Amouage The Library Collection Opus IV