Ann Summers Parfém & Dámské vůně

Ann Summers je obchod pro dospělé, založený v roce 1970 Kimem Cabornem Waterfieldem a byl pojmenován podle jeho sekretářky Annice Summersové. Společnost byla koupena Ralphem a Davidem Goldovými v roce 1971, v posledních letech se nesmírně rozrostla a v současné době má hodnotu 100 milionů liber a více než 145 prodejen ve Velké Británii. Ann Summers byla nominována na několik ocenění Cosmopolitan, Drapers, Reveal a Fabulous. Dcera Davida Golda, Jacqueline Goldová, získala ocenění CBE v roce 2016 v New Year Honours.

Jedním z největších úspěchů společnosti Ann Summers byl tazzvaný "králíčí boom" v roce 1999, kdy společnost prodala více než 1 milion svých "Rampant Rabbits". Jejich úspěch ve Velké Británii pokračoval a v roce 2005 mohli otevřít svou první pobočku mimo Velkou Británii ve Valencii. V roce 2010 se značka Ann Summers odvážila opustit svůj obvyklý sortiment prádla a hraček pro dospělé a vydala kolekci plavek. Známé modelky Sam Faiersová a Jess Wrightová se staly tváří jejich kolekce Sexy Lace a plavek.

Na počátku 21. století byla vydána první vůně Ann Summers Noir. Je to sladká a smyslná vůně ideální pro svádění, protože obsahuje feromony. Jejich marketingový talent k tomu, aby spojili své obvyklé produkty s erotickým smyslem, se vyvíjel skvěle a v roce 2015 byla vydána vůně Afrodiziakum. Vůně mohou být opravdu afrodiziakem a tento sofistikovaný a plný parfém kombinuje bílé květiny a temnější vůně, které vytvářejí perfektní noční vůni, která skutečně omámí vaše smysly.

Zobraz vše

Ann Summers časové osy

2014
2016
2015
Ann Summers
Kolekce
JIŽ OD
300
Ann Summers Ann Summers