30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků
Sledované Doručení s Direct Link

Ann Summers Parfém & Dámské vůně

Ann Summers je obchod pro dospělé, založený v roce 1970 Kimem Cabornem Waterfieldem a byl pojmenován podle jeho sekretářky Annice Summersové. Společnost byla koupena Ralphem a Davidem Goldovými v roce 1971, v posledních letech se nesmírně rozrostla a v současné době má hodnotu 100 milionů liber a více než 145 prodejen ve Velké Británii. Ann Summers byla nominována na několik ocenění Cosmopolitan, Drapers, Reveal a Fabulous. Dcera Davida Golda, Jacqueline Goldová, získala ocenění CBE v roce 2016 v New Year Honours.

Jedním z největších úspěchů společnosti Ann Summers byl tazzvaný "králíčí boom" v roce 1999, kdy společnost prodala více než 1 milion svých "Rampant Rabbits". Jejich úspěch ve Velké Británii pokračoval a v roce 2005 mohli otevřít svou první pobočku mimo Velkou Británii ve Valencii. V roce 2010 se značka Ann Summers odvážila opustit svůj obvyklý sortiment prádla a hraček pro dospělé a vydala kolekci plavek. Známé modelky Sam Faiersová a Jess Wrightová se staly tváří jejich kolekce Sexy Lace a plavek.

Na počátku 21. století byla vydána první vůně Ann Summers Noir. Je to sladká a smyslná vůně ideální pro svádění, protože obsahuje feromony. Jejich marketingový talent k tomu, aby spojili své obvyklé produkty s erotickým smyslem, se vyvíjel skvěle a v roce 2015 byla vydána vůně Afrodiziakum. Vůně mohou být opravdu afrodiziakem a tento sofistikovaný a plný parfém kombinuje bílé květiny a temnější vůně, které vytvářejí perfektní noční vůni, která skutečně omámí vaše smysly.
Zobrazit více
Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje
Upozornění
na prodej
Tipy pro
krásu
Slevové
kódy