Anna Sui Parfém & Dámské vůně

Anna Sui je slavná světově proslulá módní návrhářka a jedna z nejslavnějších žen v módním světě. Nejvíce se proslavila svým trvalým vytvářením nadčasové trendy řady oblečení inspirované nejslavnějšími kulturními epochami. Sui se narodila 4. srpna 1955 v Detroitu rodičům čínského původu a věděla, že chce být módní návrhářkou už ve věku 4 let. V mládí měla Sui dojem, že její sny se dají splnit pomocí tří jednoduchých kroků, mezi které patřilo přestěhování do Paříže a pak do New Yorku, ale její cesta k úspěchu začala až o mnoho let později, než plánovala, a to díky jejím kamarádkám, supermodelkám Naomi Campbellové a Lindě Evangelistě, které ji povzbudily, aby předvedla své nejlepší modely na molu.

V roce 1991 otevřela Sui svůj první obchod v New Yorku a pak i mnoho dalších - nyní má obchody a distributory ve více než 50 zemích - a kromě navrhování dámské módy se Sui projevila jako všestranná podnikatelka nejen v oblasti módy, a kromě vlastní řady parfémů navrhuje také dětské oblečení, design mobilních telefonů, exkluzivní dámské boty a mnoho dalšího. Anna Sui prosadila svou značku ženského oblečení a doplňků na amerických, evropských, asijských trzích i v zemích Blízkého Východu.

Vyvrcholením jejího úspěchu bylo zařazení Sui mezi "Top 5 módních ikon desetiletí" a také získala Cenu za celoživotní dílo od americké Rady módních návrhářů. Připojila se tak k návrhářům ženské módy jako jsou Yves Saint Lauren, Giorgio Armani, Ralph Lauren a Diane von Furstenburgová. Její celosvětová luxusní módní značka zahrnuje oblečení, boty, kosmetiku, brýle, doplňky a také její renomovanou řadu parfémů. Její debutová vůně Anna Sui byla představena v roce 1999 a stala se symbolickou vůní této luxusní značky.

Její sběratelské vůně a parfémy jsou proslulé svými komplikovanými obaly a vzory lahví. Patří mezi ně například vůně "Sui Love" (2002), která má pestrobarevnou láhev ve tvaru motýla a také "Peace and Love" s romantickými náznaky šedesátých let, "La Vie de Boheme" (2012), která je jednou z nejnovějších vůní od Sui a přináší spoustu inspirace bohémského ducha a stylu s úmyslem umožnit nositelkám jedinečné vyjádření osobního stylu a nakonec "Dolly Girl" (2003), která vychází ze vzpomínek a fantazie Sui, když byla ještě mladá, hrála si parfémy své matky a zkoušela si její šaty.

Úspěch značky Anna Sui pokračuje, stejně jako její nadvláda jak ve světě dámské módy, tak i ve světě vůní a její návrhy přitahují mnoho slavných žen jako jsou například Blake Livelyová, Naomi Campbellová, Sofia Coppola, Liv Tylerová a Courtney Love. Byla jmenována jednou z pěti módních ikon posledního desetiletí, oceněna v časopise Newsweek Women and Leadership a získala i cenu za celoživotní úspěch, která se uděluje výjimečným osobnostem v oblasti módy, které se zasloužily o významný přínos oboru.

Zobraz vše

Anna Sui časové osy

1998
2019
2017
2017
2014
2012
2011
2008
2007
2005
2005
Secret Wish
SECRET WISH

Secret Wish od Anny Sui je svěží a ovocná vůně ideální na...

2003
2003
Dolly Girl
DOLLY GIRL

Dolly Girl od Anny Sui. Toto je svěží vůně pro ženy i...

2002
2002
2000
2000
1999
1999
Anna Sui
Kolekce
JIŽ OD
733
Anna Sui Dolly Girl
DOLLY GIRLDolly Girl od Anny Sui. Toto je svěží vůně pro ženy i...
JIŽ OD
321
Anna Sui Fairy Dance Secret Wish
JIŽ OD
1.178
Anna Sui Fantasia
JIŽ OD
733
Anna Sui Flight of Fancy
JIŽ OD
481
Anna Sui Forbidden Affair
JIŽ OD
364
Anna Sui La Nuit de Bohème
JIŽ OD
616
Anna Sui La Vie de Boheme
JIŽ OD
447
Anna Sui Rock Me! Summer of Love
JIŽ OD
526
Anna Sui Romantica
JIŽ OD
616
Anna Sui Romantica Exotica
JIŽ OD
733
Anna Sui Secret Wish
SECRET WISHSecret Wish od Anny Sui je svěží a ovocná vůně ideální na...