30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Anna Sui Parfém & Dámské vůně

Anna Sui je slavná světově proslulá módní návrhářka a jedna z nejslavnějších žen v módním světě. Nejvíce se proslavila svým trvalým vytvářením nadčasové trendy řady oblečení inspirované nejslavnějšími kulturními epochami. Sui se narodila 4. srpna 1955 v Detroitu rodičům čínského původu a věděla, že chce být módní návrhářkou už ve věku 4 let. V mládí měla Sui dojem, že její sny se dají splnit pomocí tří jednoduchých kroků, mezi které patřilo přestěhování do Paříže a pak do New Yorku, ale její cesta k úspěchu začala až o mnoho let později, než plánovala, a to díky jejím kamarádkám, supermodelkám Naomi Campbellové a Lindě Evangelistě, které ji povzbudily, aby předvedla své nejlepší modely na molu.

V roce 1991 otevřela Sui svůj první obchod v New Yorku a pak i mnoho dalších - nyní má obchody a distributory ve více než 50 zemích - a kromě navrhování dámské módy se Sui projevila jako všestranná podnikatelka nejen v oblasti módy, a kromě vlastní řady parfémů navrhuje také dětské oblečení, design mobilních telefonů, exkluzivní dámské boty a mnoho dalšího. Anna Sui prosadila svou značku ženského oblečení a doplňků na amerických, evropských, asijských trzích i v zemích Blízkého Východu.

Vyvrcholením jejího úspěchu bylo zařazení Sui mezi "Top 5 módních ikon desetiletí" a také získala Cenu za celoživotní dílo od americké Rady módních návrhářů. Připojila se tak k návrhářům ženské módy jako jsou Yves Saint Lauren, Giorgio Armani, Ralph Lauren a Diane von Furstenburgová. Její celosvětová luxusní módní značka zahrnuje oblečení, boty, kosmetiku, brýle, doplňky a také její renomovanou řadu parfémů. Její debutová vůně Anna Sui byla představena v roce 1999 a stala se symbolickou vůní této luxusní značky.

Její sběratelské vůně a parfémy jsou proslulé svými komplikovanými obaly a vzory lahví. Patří mezi ně například vůně "Sui Love" (2002), která má pestrobarevnou láhev ve tvaru motýla a také "Peace and Love" s romantickými náznaky šedesátých let, "La Vie de Boheme" (2012), která je jednou z nejnovějších vůní od Sui a přináší spoustu inspirace bohémského ducha a stylu s úmyslem umožnit nositelkám jedinečné vyjádření osobního stylu a nakonec "Dolly Girl" (2003), která vychází ze vzpomínek a fantazie Sui, když byla ještě mladá, hrála si parfémy své matky a zkoušela si její šaty.

Úspěch značky Anna Sui pokračuje, stejně jako její nadvláda jak ve světě dámské módy, tak i ve světě vůní a její návrhy přitahují mnoho slavných žen jako jsou například Blake Livelyová, Naomi Campbellová, Sofia Coppola, Liv Tylerová a Courtney Love. Byla jmenována jednou z pěti módních ikon posledního desetiletí, oceněna v časopise Newsweek Women and Leadership a získala i cenu za celoživotní úspěch, která se uděluje výjimečným osobnostem v oblasti módy, které se zasloužily o významný přínos oboru.
Zobrazit více