30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Antonio Banderas Parfém & Dámské vůně

Antonio Banderas je španělský herec. Je také milujícím otcem, režisérem, producentem a veteránem kosmetického průmyslu. Antoniův šarm a charisma mu pomohly stát se jedním z nejlépe placených herců v Hollywoodu. Poprvé se prosadil, když ve filmu Tie Me Up! hrál roli duševně chorého pacienta, který unese hvězdu filmů pro dospělé a drží ji v zajetí, dokud nebude opětovat jeho lásku. Madonna náhodou viděla film a zmínila se o Banderasovi ve svém filmu "Truth nebo Dare", jako člověk, se kterým by chtěla spát, i když byl v té době ženatý s Melanie Griffithovou.

Jeho nástup do kasovních trháků přišel tehdy, když hrál milence Toma Hankse ve filmu Philadelphia z roku 1993. Od té doby patří mezi známé herce jako jsou Sylvestem Stallone, Madonna, Angelina Jolieová a Catherine Zeta-Jonesová. Často hraje roli španělského svůdníka, například ve filmu Mask of Zorro (1998) a opět v roce 2005 v The Legend of Zorro. Španělský přízvuk, tmavý vzhled a uhrančivé oči - díky tomu byl perfektní pro roli hudebníka, který se zapletl do války s místním drogovým dealerem ve filmu Desperado (1995) nebo jako profesionální zabiják v Assassins.

Antonio Banderas uvedl na trh už více než 50 vůní. V roce 1999 představil první ženskou vůni Diavolo per Donna. Je to sofistikovaná, elegantní a sexy vůně s tóny zelených listů, zeleným čajem a grapefruitem nahoře, srdcem nektarinek, fialek a růží a základem santalového dřeva, švestky a pižma.

Španělský švihák představil v roce 2010 svou sbírku Secret, je to esence, která destiluje slavnou sílu Antonia Banderase. Sdílí své tajemství s námi ženami uvedením svého Her Secret (2012), silného parfému, který je popsán jako podstata svádění. Her Golden Secret se přidala v roce 2013; je to silná směs sofistikovanosti a ženskosti s tóny bergamotu, mandarinky, jablka, gardénie, pačuli a cedru. Her Secret Game je limitovaná edice z roku 2015 a je to čerstvá ovocná vůně určená pro elegantní a tajemné ženy. Čtvrtý dámský Banderasův parfém z kolekce Secret je Her Secret Night. Připomíná noční magické okamžiky a smyslnou harmonii nádhernou směsicí černého rybízu, zeleného jablka, mandarinky a citronu zabaleného do bohaté kytice gardenie a pomerančového květu. Teplou základnu tvoří pačuli, jantar, santalové dřevo a tonka fazole.
Zobrazit více