30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků
Sledované Doručení s Direct Link

Antonio Puig Parfém & Dámské vůně

Antonio Puig S.A. byl založen v roce 1914 a byl od počátku věnován parfémům a kosmetice, ale až roku 1922 uvedl do prodeje produkt vyrobený samotnou firmou - Milady, první rtěnku vyrobenou ve Španělsku. Společnost je stále 100% rodinným vlastníkem, přestože se rozrostla na globální značku a čtyři synové Antonia se postupně připojili k podnikání, a nakonec i zdědili otcovo obchodní impérium.

Firma začala pracovat na své budoucí expanzi v šedesátých letech, kdy si vybudovala vlastní laboratoře ke zlepšení kvality svých výrobků a dohlížela na samotný vývoj a výrobu výrobků, ale stále spolupracovala s dalšími laboratořemi po celém světě. Došlo dokonce ke spolupráci s Paco Rabanne, které se shodovalo se založením první továrny na výrobu parfémů ve francouzském Chartresu.

Podpis smlouvy s Carolinou Herrerou o vytvoření a prodeji všech jejích parfémů byl jednou z nejdůležitějších událostí, ke kterým došlo během rozvoje společnosti. Úspěch se nakonec dostavil i v módním průmyslu díky prvním z dlouhé řady osobností, jako jsou Antonio Banderas a Shakira, které s Puigem uzavřely dohodu o vytváření svých osobních vůní, což samo o sobě vedlo k dalšímu růstu a expanzi vedoucímu k ještě více značkám jako například Comme de Garcons, které se se spojily s Puigem.

Antonio Puig je nyní starým a známým parfémovým domem s několika výraznými ženskými parfémy a kosmetikou, jako je například nádherně květinová a ovocná Anouka (1989), aromaticky citrusová Agua de Luna (1998) a vodní květinová Thais (2000), to abychom jmenovali jen několik.

Antonio Puig - pro vášnivé.
Zobrazit více
Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje
Upozornění
na prodej
Tipy pro
krásu
Slevové
kódy