30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Aquolina Parfém & Dámské vůně

Aquolina je italská značka kosmetiky a parfémů. Nejoblíbenějším výrobkem Aquolina je krásná Pink Sugar, super sladká vůně, která byla vydána v několika různých verzích.

Společnost byla založena firmou Antonella Pascale a je součástí větší skupiny pro kosmetiku a vůně Selectiva SPA. Původně značka vyráběla tělové mléko a kosmetiku. Selectiva a Aquolina se soustředí na to, co je známé jako výrobky pro gurmány. To neznamená, že můžete jejich produkty jíst, ale že vůně jsou inspirovány jedlými věcmi. Každý, kdo si vyzkoušel jejich parfémy a výrobky, zná skvělé ovocné, krémové a sladké vůně, které Aquolina dokáže vytvořit, a to bylo klíčem k jejich úspěchu. Dnes je značka předním poskytovatelem gurmánských vůní a prodává své výrobky ve více než 50 zemích.

Pink Sugar je zdaleka nejznámějším výrobkem Aquolina, a to z dobrého důvodu. Tato úžasná vůně míchá karamel, cuktovou vatu a marshmallow do silného a dlouhotrvajícího parfému, který je sladší než med. Tento parfém byl vydán v roce 2004 a je naprostou nezbytností pro každého, kdo miluje sladkosti. Protože je to silná a trvalá vůně s jen několika tóny, je také skvělá pro míchání s jinými parfémy. Gold Sugar (2013) je květinová verze Pink Sugar s přidaným květem pomeranče, kokosem a smetanou. Pink Flower (2015) je pozdnější doplněk sortimentu, který je kombinací růží, čerstvého ovoce a jahod, koření a černého pepře. Jedná se o zralejší verzi klasického parfému Pink Sugar a potěší každého, koho původní vůně lehce omrzela. Většina produktů Pink Sugar je k dispozici v dárkových soupravách s parfémovým sprejem, tělovým mlékem a sprchovým gelem.
Zobrazit více