30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Ariana Grande Parfém & Dámské vůně

Ariana Grande-Buteraová (známá jako Ariana Grande nebo Ari) se narodila na Floridě v roce 1993 a je známá herečka, tanečnice a zpěvačka. Ariana začala svou kariéru v roce 2008, kdy hrála roli v Boadwayském muzikálui 13. Až její role v původním Nickelodeon seriálu Victorious ji však proslavila. Po nazpívání soundtracku k televizní show Ariana podepsala v roce 2012 nahrávací smlouvu. První album "Yours Trully" bylo vydáno v roce 2013 a druhé album "My Everything" v roce 2014. Obě alba se dostaly na první místo v žebříčku v USA.

V roce 2015 vydala Ariana Grandeová svou první vůni; Ari. Je to náladově sladká vůně pro dívky a ženy. Ari (2015) obsahuje tóny marshmallow, ovoce a pižma, které se dodává ve velmi roztomile láhvi s malými pom-pomy.

V den svatého Valentýna 2016 vydala Ariana neutrální limitovanou edici s názvem Frankie, pojmenovanou podle jejího otevřeně gay bratra Frankieho. Vůně byla vytvořena tak, aby ukázala, že není nutné, aby značky uváděly, pro jaké pohlaví jsou jejich výrobky určeny, ale lidé by měli mít možnost rozhodnout se podle sebe.
Zobrazit více