30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků
Sledované Doručení s Direct Link

Avril Lavigne Parfém & Dámské vůně

Hudebnice-samouk Avril Lavigneová se narodila v kanadském Ontariu. Její debutové album Let Go (2002) z ní udělalo mezinárodně uznávanou superstar. Dnes je nominována na 8 ocenění Grammy a prodává více než 40 milionů alb po celém světě. Kromě hudby se také zajímá o módu a film a vydala úspěšnou řadu vůní.

Avril Lavigneová vyrůstala na kanadském venkově a už v raném věku projevovala zájem o hudbu, naučila se hrát na 3 nástroje a psala své vlastní písně. Jako teenagerka již hrála s velkými jmény žánru, jako je například Shania Twain. Podepsala první nahrávací smlouvu ve věku 16 let, což je také doba, kdy se rozhodla opustit školu a soustředit se na hudbu. Její debutový singl Complicated se stal okamžitým hitem a vydláždil cestu pro úspěšnou kariéru. Lavigneová byla vždy spojena s punkovou estetikou, která se odráží ve stylu její značky a také v hudebních vlivech, mezi něž patří skupina jejího bývalého manžela Sum41, Ramones a Nirvana. K dnešnímu dni vydala 5 úspěšných alb a několik jejích písní jako Girlfriend, Hello Kitty a I am with you, kterou skvěle samplovala superhvězda Rihanna, se dostala na první místo v hitparádách. Lavigneová také napsala hit Kelly Clarksonové Breakaway a podílela se na zvukové stopě filmu Alenka v říši divů Tima Burtona. Nedávno zpěvačka objevila svůj talent pro herectví a hrála v několika filmech včetně uznávaného Fast Food Nation Richarda Linklatera. Také vydala vlastní oděvní řadu ve spolupráci s americkým maloobchodním řetězcem Kohl. Lavigneová, která trpí lymskou nemocí, podporuje mladé lidi s nemocemi a postižením prostřednictvím Nadace Avril Lavigneové.

Avril Lavigneová vydala úspěšnou vůní pro ženy, která byla poprvé představena a oceněna v roce 2009 s názvem Black Star. Black Star (2009) kombinuje ovocné tóny s květinovým srdcem a základem s vůní čokolády, vanilky, santalového dřeva a pižma. O rok později byla představena květinová ovocná Forbidden Rose (2010) v purpurové láhvi s černou růží na víčku. Vůně vrcholu tvoří červené jablko a broskev okořeněné pepřovými tóny, které se přetaví do srdce s vůní jablka Granny Smith, heliotropu a lotosu a končí základem s tóny mexické čokolády, vanilky a santalového dřeva. Sladší a čerstvější Wild Rose (2011) má stejnou lahvičku ve světle růžové verzi. Parfémy Avril Lavigneové jsou vytvářeny ve spolupráci s firmou Procter & Gamble.
Zobrazit více
Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje
Upozornění
na prodej
Tipy pro
krásu
Slevové
kódy