Avril Lavigne Parfém & Dámské vůně

Hudebnice-samouk Avril Lavigneová se narodila v kanadském Ontariu. Její debutové album Let Go (2002) z ní udělalo mezinárodně uznávanou superstar. Dnes je nominována na 8 ocenění Grammy a prodává více než 40 milionů alb po celém světě. Kromě hudby se také zajímá o módu a film a vydala úspěšnou řadu vůní.

Avril Lavigneová vyrůstala na kanadském venkově a už v raném věku projevovala zájem o hudbu, naučila se hrát na 3 nástroje a psala své vlastní písně. Jako teenagerka již hrála s velkými jmény žánru, jako je například Shania Twain. Podepsala první nahrávací smlouvu ve věku 16 let, což je také doba, kdy se rozhodla opustit školu a soustředit se na hudbu. Její debutový singl Complicated se stal okamžitým hitem a vydláždil cestu pro úspěšnou kariéru. Lavigneová byla vždy spojena s punkovou estetikou, která se odráží ve stylu její značky a také v hudebních vlivech, mezi něž patří skupina jejího bývalého manžela Sum41, Ramones a Nirvana. K dnešnímu dni vydala 5 úspěšných alb a několik jejích písní jako Girlfriend, Hello Kitty a I am with you, kterou skvěle samplovala superhvězda Rihanna, se dostala na první místo v hitparádách. Lavigneová také napsala hit Kelly Clarksonové Breakaway a podílela se na zvukové stopě filmu Alenka v říši divů Tima Burtona. Nedávno zpěvačka objevila svůj talent pro herectví a hrála v několika filmech včetně uznávaného Fast Food Nation Richarda Linklatera. Také vydala vlastní oděvní řadu ve spolupráci s americkým maloobchodním řetězcem Kohl. Lavigneová, která trpí lymskou nemocí, podporuje mladé lidi s nemocemi a postižením prostřednictvím Nadace Avril Lavigneové.

Avril Lavigneová vydala úspěšnou vůní pro ženy, která byla poprvé představena a oceněna v roce 2009 s názvem Black Star. Black Star (2009) kombinuje ovocné tóny s květinovým srdcem a základem s vůní čokolády, vanilky, santalového dřeva a pižma. O rok později byla představena květinová ovocná Forbidden Rose (2010) v purpurové láhvi s černou růží na víčku. Vůně vrcholu tvoří červené jablko a broskev okořeněné pepřovými tóny, které se přetaví do srdce s vůní jablka Granny Smith, heliotropu a lotosu a končí základem s tóny mexické čokolády, vanilky a santalového dřeva. Sladší a čerstvější Wild Rose (2011) má stejnou lahvičku ve světle růžové verzi. Parfémy Avril Lavigneové jsou vytvářeny ve spolupráci s firmou Procter & Gamble.

Zobraz vše

Avril Lavigne časové osy

2008
2012
2011
2011
2010
2009
2009
Avril Lavigne
Kolekce
JIŽ OD
193
Avril Lavigne Black Star
JIŽ OD
193
Avril Lavigne Forbidden Rose
JIŽ OD
193
Avril Lavigne Wild Rose