30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Azzaro Parfém & Dámské vůně

Loris Azzaro se narodil v roce 1933 v Tunisku a od svých sicilských rodičů získal skvělou výchovu i vzdělání, díky které se nakonec tento francouzsko-italský módní návrhář vydal na svou životní pouť s touhou stát se novým objevem v oblasti “haute couture”. V roce 1962 začal podnikat v Paříži a v roce 1968 slavil obrovské úspěchy. V té době byl známý tím, že navrhoval a šil okouzlující šaty pro francouzskou smetánku, a jeho odvážné a neotřelé výtvory brzy zaujaly i širší veřejnost. V průběhu let vytvořil Azzaro řadu jedinečných modelů, které byly vždy nádherné, například jako jeho slavné řetízkové šaty a topy. Vytvořil také celou řadu dalších produktů, jako jsou doplňky a vůně, a v průběhu doby se Azzaro proslavil i jako tvůrce vůní.

Azzaro říká, že se vždycky inspiroval tuniskou krajinou a oblohou, což vysvětluje, proč je jeho oblíbená barva modrá. Inspirace, kterou tímto získal, ho v roce 1975 podnítila k vydání první vůně s názvem "Couture", která byla zaměřena výhradně na ženy a brzy se stala jeho značkovou vůní. Bohužel zemřel v roce 2003 ve věku 70 let, ale rozhodně zanechal trvalý odkaz a místo hlavního návrháře značky Azzaro zastávala francouzská designérka Vanessa Sewardová až do roku 2011. Od svého vzniku až po nejnovější počiny značka Azzaro vždy představovala životní styl, který je synonymem moderních luxusních požitků.

Azzaro má nyní více než 50 různých vůní, z nichž první byla výše uvedená vůně "Couture". Dalšími oblíbenými parfémy Azzaro jsou Azzaro 9 (1984) s nevinnými květinovými podtóny, sladká orientální a dřevitá vůně Oh La La (1993), aromatické květinové a citrusové tóny v parfému Eau Belle D'Azzaro (1995), bohatá květinová a ovocná vůně Azzura (1999), lahodné citrusové tóny Orange Tonic (2002), parfém s květinovým a dřevitým pižmem Visit for Women (2004), zelené podtóny v parfému Now for Women (2007) a sladká květinová vůně Duo for Women (2011), to abychom vyjmenovali jen některé.
Zobrazit více