30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků
Sledované Doručení s Direct Link

BCBGMAXAZRIA Parfém & Dámské vůně

Max Azria se narodil v Tunisku, vystudoval ve Francii a později se přestěhoval do USA. V roce 1989 založil společnost BCBGMAXAZRIA v Los Angeles, někdy psanou jako BCBG Max Azria. BCBG je zkratka francouzského výrazu "Bon Chic, Bon Genre" - což znamená "moderně".

Společnost se od té doby rozrostla do mezinárodního podniku v popředí amerického designu. Dnes je ve vlastnictví společnosti více než 20 značek BCBGMAXAZRIAGROUP, která prodává téměř 600 maloobchodních butiků po celém světě. Max Azria působí jako vedoucí designér, předseda představenstva a generální ředitel společnosti BCBGMAXAZRIAGROUP, a zaměstnává svou manželku Lubov Azria jako tvůrčí ředitelku společnosti. Jejich sbírky jsou inspirovány a zaměřeny na moderní ženu a byly oceněny za vysokou kvalitu za konkurenceschopné ceny. Po akvizici francouzského house couture Hervé Léger společností BCBGMAXAZRIAGROUP, Azria se zapsal do historie tím, že v roce 2008 představil tři kolekce hlavních značek, které vlastnila skupina BCBGMAXAZRIAGROUP na New York Fashion Week: Max Azria, BCBGMAXAZRIA a Hervé Léger. Jeho kolekce tvoří americkou módu a jsou populární u mnoha osobností. Známými fanynkami značky jsou hvězdy Beyonce Knowlesová, Catherine Zeta-Jonesová, Victoria Beckhamová, Kate Winsletová a Angelina Jolieová.

Max Azria vydal první vůni pod svým jménem v roce 2001. Vůně BCBG Max Azria se vyrábějí ve spolupráci s perfumery Sarah Horowitzovou a Stephen Nilsen. Jejich katalog dámských vůní se skládá mimo jiné z kolekce BCBGirls včetně květinově-ovocné vůně Metro (2011), květinově zelené Nature (2001), orientální květinové Sexy (2001) a orientálně dřevitě pižmové Star (2001). Jejich kolekce BCBGMAXAZRIA obsahuje vůně jako je květinově-ovocná podpisová vůně Max Azria for women (2011), květinově-ovocná Bon Chic (2012) a orientální květinový Bon Genre (2013).
Zobrazit více
Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje
Upozornění
na prodej
Tipy pro
krásu
Slevové
kódy