BCBGMAXAZRIA Parfém & Dámské vůně

Max Azria se narodil v Tunisku, vystudoval ve Francii a později se přestěhoval do USA. V roce 1989 založil společnost BCBGMAXAZRIA v Los Angeles, někdy psanou jako BCBG Max Azria. BCBG je zkratka francouzského výrazu "Bon Chic, Bon Genre" - což znamená "moderně".

Společnost se od té doby rozrostla do mezinárodního podniku v popředí amerického designu. Dnes je ve vlastnictví společnosti více než 20 značek BCBGMAXAZRIAGROUP, která prodává téměř 600 maloobchodních butiků po celém světě. Max Azria působí jako vedoucí designér, předseda představenstva a generální ředitel společnosti BCBGMAXAZRIAGROUP, a zaměstnává svou manželku Lubov Azria jako tvůrčí ředitelku společnosti. Jejich sbírky jsou inspirovány a zaměřeny na moderní ženu a byly oceněny za vysokou kvalitu za konkurenceschopné ceny. Po akvizici francouzského house couture Hervé Léger společností BCBGMAXAZRIAGROUP, Azria se zapsal do historie tím, že v roce 2008 představil tři kolekce hlavních značek, které vlastnila skupina BCBGMAXAZRIAGROUP na New York Fashion Week: Max Azria, BCBGMAXAZRIA a Hervé Léger. Jeho kolekce tvoří americkou módu a jsou populární u mnoha osobností. Známými fanynkami značky jsou hvězdy Beyonce Knowlesová, Catherine Zeta-Jonesová, Victoria Beckhamová, Kate Winsletová a Angelina Jolieová.

Max Azria vydal první vůni pod svým jménem v roce 2001. Vůně BCBG Max Azria se vyrábějí ve spolupráci s perfumery Sarah Horowitzovou a Stephen Nilsen. Jejich katalog dámských vůní se skládá mimo jiné z kolekce BCBGirls včetně květinově-ovocné vůně Metro (2011), květinově zelené Nature (2001), orientální květinové Sexy (2001) a orientálně dřevitě pižmové Star (2001). Jejich kolekce BCBGMAXAZRIA obsahuje vůně jako je květinově-ovocná podpisová vůně Max Azria for women (2011), květinově-ovocná Bon Chic (2012) a orientální květinový Bon Genre (2013).

Zobraz vše

BCBGMAXAZRIA časové osy

2010
2014
2013
2013
2012
2012
2011
BCBGMAXAZRIA
Kolekce
JIŽ OD
369
BCBGMAXAZRIA BCBG Max Azria
JIŽ OD
526
BCBGMAXAZRIA Bon Genre