30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Banana Republic Parfém & Dámské vůně

Banana Republic je výrobce módy založený manželstvím Zieglerových v 70. letech ve Spojených státech. Banana Republic měla jedinečný styl oblečení se safari tématikou, a to se změnilo v sofistikovanější styl, když je v 80. letech koupil The Gap, Inc. Cílem této akvizice bylo poskytnout více tradice a luxusu značce, která se již na módním trhu dobře etablovala.

Banana Republic má obchody po celém světě, a to nejen s oděvy, ale také se svými charakteristickými vůněmi vytvořenými ve spolupráci s Inter Parfums, Inc. "Classic" je jedna z prvních unisex vůní značky a byla představena v roce 1995. Její ovocné a květinové tóny jsou osvěžující směsí pro denní použití. Banana Republic se vždy snaží uvádět vůně jak pro muže, tak pro ženy současně.

Mezi nejúspěšnější vůně Banana Republic pro ženy patří Wildbloom, který je věrný odkazu dobrodružství značky s tropickým ovocem a exotickými květy. Republic of Women je ovocná a květinová vůně Harryho Fremonta; vhodná pro všechny dobrodružné povahy. Malachit je další orientální vůně, kterou Banana Republic vytvořila v roce 2007. Tato krásná vůně obsahuje lákavé ingredience jako pivoňka, vodní hyacint, santalové dřevo, pižmo, paprika, vanilka a zelené mango. Tato vůně existuje jako Eau de Parfum i jako Body Cream.
Zobrazit více