Banana Republic Parfém & Dámské vůně

Banana Republic je výrobce módy založený manželstvím Zieglerových v 70. letech ve Spojených státech. Banana Republic měla jedinečný styl oblečení se safari tématikou, a to se změnilo v sofistikovanější styl, když je v 80. letech koupil The Gap, Inc. Cílem této akvizice bylo poskytnout více tradice a luxusu značce, která se již na módním trhu dobře etablovala.

Banana Republic má obchody po celém světě, a to nejen s oděvy, ale také se svými charakteristickými vůněmi vytvořenými ve spolupráci s Inter Parfums, Inc. "Classic" je jedna z prvních unisex vůní značky a byla představena v roce 1995. Její ovocné a květinové tóny jsou osvěžující směsí pro denní použití. Banana Republic se vždy snaží uvádět vůně jak pro muže, tak pro ženy současně.

Mezi nejúspěšnější vůně Banana Republic pro ženy patří Wildbloom, který je věrný odkazu dobrodružství značky s tropickým ovocem a exotickými květy. Republic of Women je ovocná a květinová vůně Harryho Fremonta; vhodná pro všechny dobrodružné povahy. Malachit je další orientální vůně, kterou Banana Republic vytvořila v roce 2007. Tato krásná vůně obsahuje lákavé ingredience jako pivoňka, vodní hyacint, santalové dřevo, pižmo, paprika, vanilka a zelené mango. Tato vůně existuje jako Eau de Parfum i jako Body Cream.

Banana Republic časové osy

1994
2012
2011
2011
2009
2007
2007
Malachite
MALACHITE

Malachite od Banana Republic je smyslná orientální vůně pro...

2006
2006
Alabaster
ALABASTER

Alabaster od Banana Republic je květinová vůně pro ženy....

Jade
JADE

Jade od Banana Republic je svěží a květinovo-ovocná vůně...

1995
1995
W
W

W od Banana Republic je květinová vůně pro ženy. Obsahuje...

Banana Republic
Kolekce
JIŽ OD
81
Banana Republic Malachite
MALACHITEMalachite od Banana Republic je smyslná orientální vůně pro...