30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Benetton Parfém & Dámské vůně

Benetton je známá luxusní značka, která byla založena v Itálii v polovině šedesátých let Lucianem Benettonem. Jasné barvy a jednoduché tvary, které většina lidí rozpoznává, byly v oblečení značky přítomny i v této rané fázi.

V 80. letech získala tato značka cenu Grand Prix de la Publicité za vynikající a kontroverzní marketingové kampaně zabývající se neobvykle vážnými tématy na módní dům, jako je rasismus, homosexualita a dokonce i trest smrti.

Značka se od té doby rozšířila po celém světě a vytvořila také značku péči o pleť Sisley. V roce 2015 získala společnost Benetton pozici v řadě Greenpeace nejvíce udržitelných společností na světě.

Benetton nejen navrhuje oblečení pro muže, ženy a děti, ale také vydala řadu skvělých velmi úspěšných kolekcí vůní. Některé z nejlepších parfémů značky Benetton jsou B. United Woman (2004) s ovocnými a květinovými tóny a Energy (2008), čerstvá vůně s více citrusy. Tyto parfémy mají odpovídající pánskou verzi.

Další pozoruhodné vůně značky Benetton jsou Hot and Essence. Essence je čerstvá a květinová a byla vypuštěna v roce 2008, zatímco Hot má více dřevitých a zemitých přísad a byla vytvořena v roce 1997. Každá z těchto vůní obsahuje řadu doplňkových produktů, jako jsou tělové spreje. Benetton Giallo Woman je součástí sbírky Colori a má na každé lahvi unikátní graffiti. Parfém je krásná směs bobulí, máty a lotosu.
Zobrazit více