Benetton Parfém & Dámské vůně

Benetton je známá luxusní značka, která byla založena v Itálii v polovině šedesátých let Lucianem Benettonem. Jasné barvy a jednoduché tvary, které většina lidí rozpoznává, byly v oblečení značky přítomny i v této rané fázi.

V 80. letech získala tato značka cenu Grand Prix de la Publicité za vynikající a kontroverzní marketingové kampaně zabývající se neobvykle vážnými tématy na módní dům, jako je rasismus, homosexualita a dokonce i trest smrti.

Značka se od té doby rozšířila po celém světě a vytvořila také značku péči o pleť Sisley. V roce 2015 získala společnost Benetton pozici v řadě Greenpeace nejvíce udržitelných společností na světě.

Benetton nejen navrhuje oblečení pro muže, ženy a děti, ale také vydala řadu skvělých velmi úspěšných kolekcí vůní. Některé z nejlepších parfémů značky Benetton jsou B. United Woman (2004) s ovocnými a květinovými tóny a Energy (2008), čerstvá vůně s více citrusy. Tyto parfémy mají odpovídající pánskou verzi.

Další pozoruhodné vůně značky Benetton jsou Hot and Essence. Essence je čerstvá a květinová a byla vypuštěna v roce 2008, zatímco Hot má více dřevitých a zemitých přísad a byla vytvořena v roce 1997. Každá z těchto vůní obsahuje řadu doplňkových produktů, jako jsou tělové spreje. Benetton Giallo Woman je součástí sbírky Colori a má na každé lahvi unikátní graffiti. Parfém je krásná směs bobulí, máty a lotosu.

Zobraz vše

Benetton časové osy

Benetton
Kolekce
JIŽ OD
571
Benetton Be Clean Energy
JIŽ OD
376
Benetton Colors de Benetton Blue
JIŽ OD
337
Benetton Colors de Benetton Purple
JIŽ OD
435
Benetton Funtastic Girl
JIŽ OD
314
Benetton Hot